www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Měkký lak
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 21.04.2006 06:52

Není to sice na Opelíku, ale na mé motorce, tak mě snad neukamenujete :-)

Tak že, měl bych prosbu, zjistil jsem, že mám na motorce měkký lak na kapotách a hlavně na nádrži. Včera jsem vezl tankvak a na několika místech lak zmatněl. Když jsem na lak zatlačil nehtem, tak tam zůstal otisk.
Dá se to znovu přelakovat bezbarvým lakem, neudělá to něco, nebo dá se to nějak vytvrdit?
Předem díky moc



Opel Kadett, 3dv. C16NZ, Jičín

Re: Měkký lak
Autor: Bartherz (IP zapsáno)
Datum: 21.04.2006 07:44

No jsou 2 varianty, ze se ti tohle stalo. Bud to nekdo spatne namychal, kdyz to strikal a nezatvrd ( pak bych to sundal a nechal znovu vypalit a rozlestit a nebo cele znovu obrousit a nalakovat ) a nebo toho laku tam je hodne a pak jakoby zmatovati ( nechat pozadne zatvrdnout a rozlestit ) :-)Rom@n napsal:

> Není to sice na Opelíku, ale na mé motorce, tak mě snad
> neukamenujete :-)
>
> Tak že, měl bych prosbu, zjistil jsem, že mám na motorce měkký
> lak na kapotách a hlavně na nádrži. Včera jsem vezl tankvak a
> na několika místech lak zmatněl. Když jsem na lak zatlačil
> nehtem, tak tam zůstal otisk.
> Dá se to znovu přelakovat bezbarvým lakem, neudělá to něco,
> nebo dá se to nějak vytvrdit?
> Předem díky moc
>



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **    **  **    **  **     **  **     ** 
    **     **   **   ***   **   **   **   **     ** 
    **     **  **    ****  **    ** **    **     ** 
    **     *****     ** ** **     ***     ********* 
    **     **  **    **  ****    ** **    **     ** 
    **     **   **   **   ***   **   **   **     ** 
    **     **    **  **    **  **     **  **     ** 
Powered by Phorum.