www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
kontrolka
Autor: marie (IP zapsáno)
Datum: 24.04.2006 11:58

Ahojky!!Prosím o radu.Mám opla kadeta r.v.1989 benzín.Včera mi problikávala kontrolka, je oranžová a vypadá něco jako motor s bleskem. Lépe to popsat nedokážu, snad budete vědět. V knize jsem si nic takového nenašla.Ona vždy po nastartování zhasla, ale teď problikává, je pravda, že ne pořád.Tak prosím o radu,jestli někdo nemá zdání nebo zkušenosti s touto závadou.Děkuji za odpovědi.

Re: kontrolka
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 24.04.2006 12:00

No a Marusko, copak si treba precist FAQ, nebo cervenej ramecek v horni casti stranky??? ;-)

Re: kontrolka
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 24.04.2006 17:53

No tak Stando,v případě ženy můžeš být i mírnější,ne??Pokud za běhu motoru svítí nebo bliká oranžová kontrolka motoru signalizuje to nějakou závadu motoru,kterou zachytila řídící jednotka motoru a zapalování..Těch závad může být více a jsou různé.Je třeba,aby jsi zajela někde do servisu na diagnostiku motoru nebo se domluv s někým z tohodle fora,kdo umí vyblikat kod závady z řídící jednotky pomocí právě té kontrolky motoru,anebotongue sticking out smileyokud máš chytrou knížku"JAK NA TO" na Kadetta,je to tam srozumitelně popsáno:Vyvolání kodu závady z řídíci jednotky..Nevím odkud jsi,tak že ti asi nepomůžu osobně,jinak jsem z Kopřivnice,tak pokud jsi někde odtamtud,můžem na to mrknout...

Re: kontrolka
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 24.04.2006 17:54

TAK PÁNOVÉ POMŮŽEME MARUŠCE??HLASTE SE!!

Re: kontrolka
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 24.04.2006 20:51

Ale dyt ja jsem Marusce poradil a nemyslel jsem to nijak zle, nevidis toho smajlika na konci??..:-)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
       **  **      **  **     **  **     **  **    ** 
       **  **  **  **   **   **    **   **   ***   ** 
       **  **  **  **    ** **      ** **    ****  ** 
       **  **  **  **     ***        ***     ** ** ** 
 **    **  **  **  **    ** **      ** **    **  **** 
 **    **  **  **  **   **   **    **   **   **   *** 
  ******    ***  ***   **     **  **     **  **    ** 
Powered by Phorum.