www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
sklápění opěradel
Autor: muf (IP zapsáno)
Datum: 21.03.2006 11:48

opláci, poraďte, díval jsem se do diskuse, ale nikde jsem k tomu nic nenašel.
Mám problém se sklápěním PP opěradla na G. Při zvednutí páčky se pravá
část jakoby uvolní , ale levá část opěradla zůstane zaseklá a opěradlo nejde sklopit. Dost mě to otravuje..

Re: sklápění opěradel
Autor: Mišut (IP zapsáno)
Datum: 31.03.2006 19:30

pravděpodobně prasklé nebo vypadené ovládací lanko, to by tě mohlo napadnout....

Re: sklápění opěradel
Autor: karelfro (IP zapsáno)
Datum: 08.12.2006 10:18

Mám úplně stejný problém, jako tazatel muf. Nevím, jestli odpověď Mišuta tazatele mufa uspokojila, mě bohužel ne. Že se v tom mechanismu něco podělalo je jasný, problém ale pro mě je, jak se k tomu mechanismu dostat. Nevím, jestli mám za to čalounění festovněji vzít nebo ho nedej bože rozpárat, abych se dostal dovnitř. Prosím každého, kdo se s tímhle problémem setkal a dokázal ho odstranit, aby mi poradil nebo mi to za rozumnou cenu sám opravil. Za pomoc předem děkuje Karel.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  *******   ********   ******    **        ******** 
 **     **  **        **    **   **           **    
 **         **        **         **           **    
 ********   ******    **   ****  **           **    
 **     **  **        **    **   **           **    
 **     **  **        **    **   **           **    
  *******   ********   ******    ********     **    
Powered by Phorum.