www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Stčřecha na kabrio
Autor: Honza (IP zapsáno)
Datum: 04.05.2005 19:28

Ahoj. Neznáte někdo nějakýho šikovnýho autočalouníka, co zvládne ušít celou novou střechu na Opel Kadett kabrio? Materiál (autostřechovici) mám.
Nemůžu nikoho sehnat. Díky za pomoc.

Re: Stčřecha na kabrio
Autor: Koubajz (IP zapsáno)
Datum: 05.05.2005 06:25

Tenhle typek dela strechy na cabrio.Chce za to 6000,- i s materialem.Tady mas na nej mail : 205cabrio@seznam.cz

Re: Stčřecha na kabrio
Autor: fl (IP zapsáno)
Datum: 05.05.2005 09:26

Nedávno jsem viděl poutač na nějakého čalouníka který psal že střechy na cabria dělá. Je to v Pardubicích, tak kdyby jsi chtěl může se mrknout a v pondělí ti sem hodit kontakt na něj. Cenu ani kvalitu práce netuším - nikdy jsem od něj nic nebral.

Střecha na Kadetta cabrio
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 25.06.2008 17:32

Chtěl bych se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti s šitím nové střechy na cabrioleta. Psal jsem do jednoho čalounictví, ale tam se mi zdá cena až příliš vysoká.... takže pokud by jste mi někdo mohl dát nějaký typ. Klidně bych bral i starší střechu, která bude OK. Za nějakou rozumnou cenu....

Re: Stčřecha na kabrio
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 25.06.2008 20:04

Idálně pokud víte o někom ze severních Čech, ale i jinde to není problém



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil m.artty (25.06.2008 20:07)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********        **  **     **        ** 
 **     **  **              **  **     **        ** 
 **     **  **              **  **     **        ** 
 *********  ******          **  **     **        ** 
 **     **  **        **    **  **     **  **    ** 
 **     **  **        **    **  **     **  **    ** 
 **     **  ********   ******    *******    ******  
Powered by Phorum.