www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Oprava odmlzovani okna
Autor: Michaelis (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2005 05:41

Vim, ze to bylo kdysi v debate, ale proste jsem to nenasel v archivu. Kolik stoji ta vodiva barvicka na opraveni odmlzovani zadniho skla? Vydrzi to nebo je to jen na par mesicu? Diky.

Re: Oprava odmlzovani okna
Autor: Rom@n (Kadett C16NZ) (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2005 06:04

Podívej se do sekce "Informace - Linky - linkovník" a tam je návod na opravu vyhřívání zadního okna.

Re: Oprava odmlzovani okna
Autor: Rom@n (Kadett C16NZ) (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2005 06:11

Je to na www.kadett.cz ne na Astra webu

Re: Oprava odmlzovani okna
Autor: Láďa (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2005 06:18

Vodivé lepidlo mne stálo 140Kč, opravoval jsem vyhřívání na podzim a zatím je to v pohodě.

Re: Oprava odmlzovani okna
Autor: Radim (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2005 07:09

Já to mám opravené už několik let a stále to funguje.
Použil jsem CIRCUIT+ od LOCTITE.
Kolik to stálo už se nepamatuju - cca 140 nebo 150 ?
Nějak se mi tenkrát nedařilo najít, kde je to vlastně přerušené (tak dlouho jsem do toho píchal voltmetrem, až jsem přerušil další vodič :-( ), tak jsem to nanesl pro jistotu vždy na celou linku. Nevýhoda je akorát, že mám teď některé linky stříbrné.
Místo krátkých nálepek, které byly v balení pro "lokální" použití, jsem jako šablonu použil stejným způsobem izolepu podél celé linky.
Postupně jsem nanesl 3 vrstvy (vždycky jsem to mezitím nechal zaschnout) a pak jsem izolepu opatrně sloupnul.
Ta 2 gramová pidilahvička mi kupodivu vystačila na opravu 3 linek tímto způsobem.

Re: Oprava odmlzovani okna
Autor: Petr A-C C14NZ (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2005 07:11

Ten LOCTITE u nas ted stoji 450,- .Tady mas odkaz primo na vyrobce v CR za cenu 150,-. V hodny je typ EL-2 www.elchemco.cz/text_06.htm normalne to koupis v prodejne s elektro soucastkama.



Příspěvek upraven (28. 04. 2005 09:16)

Re: Oprava odmlzovani okna
Autor: bohous (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2005 07:19

Nesviti mi kontrolni žárovička/ a svítila, než jsem to 2*zapnul.../ - vyhřívání zadního okna. Jak to opravit bez rozebírání celého panelusmiling smiley? Asi se na to vyprdnu- hlavně, že to funfujesmiling smiley).

Re: Oprava odmlzovani okna
Autor: George (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2005 07:35

Bohuzel tato zarovka lze vymenit po rozdelani panelu, je ve stejnem drzaku jako ty dalsi dve na osvetleni ovladani vetrani a topeni. Ja jsem to temer nemohl vysunout ani po rozdelani - jsou v prostoru konektoru od prepinace vetrani mensi pojistky, na ktere jsem nemohl prijit - pacil jsem to sroubovakem yawning smiley( . Myslel jsem si, ze je ta zarovka jen pod tim prepinacem, ale tam je jen plastova tycinka a zarovka az za tim...... viz obrazek - prostredni zarovka...

Přílohy: Zarovky v panelu.JPG (211.9KB)  


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  **    **  **     **  ********  **     ** 
 **   **    **  **    **   **   **        ***   *** 
 **  **      ****      ** **    **        **** **** 
 *****        **        ***     ******    ** *** ** 
 **  **       **       ** **    **        **     ** 
 **   **      **      **   **   **        **     ** 
 **    **     **     **     **  **        **     ** 
Powered by Phorum.