www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
plechy
Autor: Filip (IP zapsáno)
Datum: 23.04.2005 08:05

Neznánte nekoho kdo dodává na opla kadetta plechy. A taky vyplatí se ta kára vyvařit?U mě konkrétně prahy pak blatník nad zadníma kolama a celej předek jak jsou usazený světla a chladič....

Přílohy: kadet.jpg (272.2KB)  
Re: plechy
Autor: jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 23.04.2005 08:13

8o Ježkovi voči !!!Mno to vyvaření tě přijde bai lai voko na 3000 + materiál.Včera jsem se na to ptal.Jinak dodavatel záleží odkud jsi.Zkus www.elit.cz ,nebo www.autokelly.cz

Re: plechy
Autor: Filip (IP zapsáno)
Datum: 23.04.2005 08:20

sem z Brna.A tady další příloha...je to pravej předek...zaděláno pěno,protože je tam díra smiling smiley

Přílohy: AUT_0005.JPG (326.6KB)  
Re: plechy
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 23.04.2005 09:28

Jde o to kolik jsi ochoten do toho vrazit.Prahy + lemy = cca 1500kč, co se týká čela,tak to nevím. Bejt tebou tak se podívám ještě pod koberec u řidiče a spolujezdce, jestli to tam nemáš taky shnilí.Je to dobře vidět zespodu u ramen. Já mám stejný problém, jenže když jsem si to spočítal materiál,kyt, práce, celolak a ta zpousta času tak jsi sháním jiného kadetta v lepším stavu. Je mi toho mého líto, protože jsem si s ním vyhrál, hlavně s motorem, ale ta kára je už KO yawning smiley(

Re: plechy
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 23.04.2005 09:30

V příloze je fotka jak může vypadat podlaha u řidiče (teda u mě)yawning smiley(

Přílohy: 1.jpg (67.5KB)  
Re: plechy
Autor: jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 23.04.2005 10:26

Hele jak na to koukám,při kapce štestí by jsi možná našel za peníze co tě bude stát oprava koupil asi o fous lepší kastli sad smiley

Re: plechy
Autor: Radim (IP zapsáno)
Datum: 23.04.2005 10:39

To: Rom@n
Tak to mě vyděsilo... teda ta fotka. S tím bych se fakt bál jet, že upadnou přední ramena :-( Ramena ti stále ještě drží?
Zdá se, že se strachuju, že mi upadnou ramena asi předčasně - já tam zatím takové díry nemám :-)
Ze kterého to máš roku?

Re: plechy
Autor: Filip (IP zapsáno)
Datum: 23.04.2005 11:20

je to rv. 1989 ..je to dovoz z německa ..jezdilo to v alpách proto taká hniloba...no jo ale kde mámsehnat takou kastli ?>>jirka

Re: plechy
Autor: Radim (IP zapsáno)
Datum: 23.04.2005 11:20

To: Rom@an
Šel jsem to hned zevrubně prozkoumat a zjistil jsem, že u řidiče to mám hodně podobné :-(
Kupodivu u spolujezdce to opravdu, alespoň na první pohled vypadá netknutě... Tam jsem se byl nucen dívat loni na podzim, protože tam mi pro změnu zatékalo horem a díky neprorezlosti té podlahy se to tam hromadilo...

Re: plechy
Autor: jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 23.04.2005 11:53

Mno práce tě přijde s matrošem tak na 600,- hochu a tady na inzerátech koupíš auto bez TP za 5 tis. vkapku lepším stavu..hele bílý auto hnusný auto..a ještě k tomu z hor

Re: plechy
Autor: Tori (IP zapsáno)
Datum: 23.04.2005 18:46

Podle rozsahu prací které jsi popsal, bych se u auta v této cenové kategorii, pokud ti na něm opravdu nezáleží, už o moc nesnažil. Nevím, jak kluci dospěli k cenám, které tu padly, ale pokud nemáš opravdu dobrého kamaráda, nebo někoho v rodině, pak to asi nemá smysl.

Re: plechy
Autor: Filip (IP zapsáno)
Datum: 23.04.2005 21:24

Mám kámoša kterj umí dobře svařovat a má s tím trošku zkušenosti.... už jsem si sepsal plechy a jsem na 6000,-kč ...

Re: plechy
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 24.04.2005 06:35

No já jsem to taky počítal, a vyšlo by mě to asi na 10000 - 13000,- Jinak rok výroby mého auta je 1990, bohužel jsem toho moc dřív nevěděl o antikorozní ochraně a auto dapadlo jak dopadlo yawning smiley( Teď jsem chytřejší a proto sháním jeného kadetta bez papíru. Jen mě mrzí ten motor, protože je fakt skvělěj (viz . příloha)

Přílohy: 6.jpg (88.8KB)  
Re: plechy
Autor: jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 24.04.2005 10:33

TAk si ten motor hoď do toho druhýho auta



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******   **        ********   **     **  ******** 
 **    **  **        **     **   **   **   **       
 **        **        **     **    ** **    **       
 **        **        ********      ***     ******   
 **        **        **           ** **    **       
 **    **  **        **          **   **   **       
  ******   ********  **         **     **  **       
Powered by Phorum.