www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Tuning přední spojler
Autor: Mates (IP zapsáno)
Datum: 12.04.2005 17:42

čau všem,mám takový dotaz,scháním přední spoiler a tak se chci zeptat jestli někdo nevíte oněkom nebo kde by se dal nějaký sehnat. díkas za pomoc MATES

Re: Tuning přední spojler
Autor: Mišut (IP zapsáno)
Datum: 12.04.2005 19:18

Záleží na tom jestli chceš jenom spoiler pod origo nárazník nebo celej upravenej nárazník. Jinak obojí seženeš buď na každým větším tuningovým srazu nebo v obchodech s tuningovýma dílama. Pro orientaci můžeš třeba zkusit www.autodoplnky.cz nebo www.2mmotorsport.cz, ti druzí se zabývají převážně Opelama.
Apropó ještě bys mohl uvést na jaký auto bys to chtěl. Jestli na 110 nebo 120 škodku ? :-)

Re: Tuning přední spojler
Autor: Mišut (IP zapsáno)
Datum: 12.04.2005 19:28

Tady máš ještě kdyžtak fotku jednoho nárazníku. Stojí cca 4500 Kč. A je dělanej přímo prokadetta.

Přílohy: (399.2KB)  
Re: Tuning přední spojler
Autor: KDR (IP zapsáno)
Datum: 13.04.2005 05:24

Já se přikláním spíš k origo nárazníku, laminátový nejsou tak dobrý - praskají, loupe se z nich barva, nepřesné....Nevím, jestli máš Kadetta nebo Astru, ale já bych na vrakáči koupil origo GSI nárazníky a podle potřeby bych na ně jenom dodělal spojlery.....viz. GALERIE - KDR.....

Re: Tuning přední spojler
Autor: optimit (IP zapsáno)
Datum: 13.04.2005 09:45

já mám na Kadettu dodělaný nárazník - původně byl určen na š120... :-D
Ale mě se líbí!

Přílohy: kada zpredu.jpg (198.7KB)  
Re: Tuning přední spojler
Autor: Mates (IP zapsáno)
Datum: 13.04.2005 16:19

jo sorač mám samozdřejmě kadeta a scháním laminátový gsi tam mám ale je namlácený po bouračřce,bohužel

Re: Tuning přední spojler
Autor: optimit (IP zapsáno)
Datum: 14.04.2005 12:38

Mates - nejsi náhodou z Ov? Jestli chceš vidět ten nárazník v reálu, tak bývám s Kadettem dost často v Ov (Ta fotka je za Kerfáčem na parkingu u multikina). Jinak denně v Orlové..

Re: Tuning přední spojler
Autor: Mates (IP zapsáno)
Datum: 14.04.2005 17:30

no ja sem z val mezu,ale chci se tě zeptet kolik tě to komplet sdálo,moc se mi to líbí a uvažuju nad tím taky,tak napiš

Re: Tuning přední spojler
Autor: Demure (IP zapsáno)
Datum: 18.04.2005 11:57

Já mám takovejhle na autě, stál mě i s lakem 8000,- a je to jedinnej originál dělanej na zakázku, takže je to jedinnej kus co kdy na Kadettu byl. Prodávám ho trošku prasklej u SPZ za 5000,-

Přílohy: car_my.jpg (99.9KB)  
Re: Tuning přední spojler
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 25.12.2008 18:44

Soráč, že obnovuju vlákno, ale zajímalo by mě, jestli někdo zkoušel napasovat přední podspoiler z Gčka na Kadetta (GSi), jednak na toho kaďoura není takový výběr, padl mi do oka spoiler RIEGER, ale z Fka tam nepasuje, Fko ho má takový prohnutý. [lh5.ggpht.com] tohle jsem našel, ale nemám ověřené zda je to opravdu na Gečko. Díkec



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Vendys (25.12.2008 19:47)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  ********  **    **  ********   **    ** 
 ***   **  **    **  **   **   **     **   **  **  
 ****  **      **    **  **    **     **    ****   
 ** ** **     **     *****     **     **     **    
 **  ****    **      **  **    **     **     **    
 **   ***    **      **   **   **     **     **    
 **    **    **      **    **  ********      **    
Powered by Phorum.