www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Zatéká mi zadním oknem
Autor: Bery (IP zapsáno)
Datum: 03.04.2005 19:42

Mám Opel Astra Combi a zatéká mi do auta bočním oknem. Sice jen když prší pod určitým úhlem. Zkoušel jsem zadní okna přetěsnit, ale výsledek žádný. Přetěsnil jsem hned i hagusy a pořád to samé. Myslím že Oťas mi radil zkusit přetěsnit okno u sloupku, tak nevím. Paradte nekdo a cim bych měl hlavně to okno přetěsnit. Děkan.

Re: Zatéká mi zadním oknem
Autor: Oťas (IP zapsáno)
Datum: 03.04.2005 20:37

Zajeď na myčku,sedni si k oknu,kterým ti zatéká a zjisti, jestli je to kolem skla,nebo těsněním kolem dveří......jinudy tam zatékat nemůže.

Re: Zatéká mi zadním oknem
Autor: KDR (IP zapsáno)
Datum: 04.04.2005 07:37

Vzpoměl jsem si, že bratrancovi zatýkalo do auta střechou v místě pod hagusy. Několikrát to tam přetěsňoval silikonem a potom zjistij, že tam má malý pochýřky na laku a když je seškrábl, byla tam dírka "skrz".... Vše zasilikonoval a už to neteče. Tak projdi pečlivě i střechu pod hagusy a uvidíš...

Re: Zatéká mi zadním oknem
Autor: Bery (IP zapsáno)
Datum: 04.04.2005 07:46

To se mi moc nezdá, protože když přijdu po dešti k autu, tak je pomalu provaz na okně zevnitř a tak si myslím, že to malá dírka asi jen tak nebude. Díky

Re: Zatéká mi zadním oknem
Autor: Drobo (IP zapsáno)
Datum: 05.04.2005 05:19

Ja mel take problem se zatekanim, v kufru rano voda. Bylo to netesnosti v gumove ucpavky, ktera spojuje vyklopne dvere a karoserii, vede ji hadicka k ostrikovaci, na druhe strane kabely. I tak vsechny pryze promazat alespon regumem.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **      **  **     **  **    **   ******  
    **     **  **  **   **   **   ***   **  **    ** 
    **     **  **  **    ** **    ****  **  **       
    **     **  **  **     ***     ** ** **  **       
    **     **  **  **    ** **    **  ****  **       
    **     **  **  **   **   **   **   ***  **    ** 
    **      ***  ***   **     **  **    **   ******  
Powered by Phorum.