www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Jdi na stránku: 123Následující
Aktuální stránka: 1 z 3
polepy na přístroje
Autor: jp1 (IP zapsáno)
Datum: 28.06.2005 08:16

nemá někdo doma hezkej návrch na polep přístrojů bez otáčkoměru? nebo kde by se dalo sehnat co nejlevnější. díky

Re: polepy na přístroje
Autor: paša (IP zapsáno)
Datum: 28.06.2005 09:03

nejaké posielam na email ale sú v coreli

Re: polepy na přístroje
Autor: jp1 (IP zapsáno)
Datum: 28.06.2005 09:27

co je to coreli? můj mail je jp1@seznam.cz předem dík

Re: polepy na přístroje
Autor: paša (IP zapsáno)
Datum: 28.06.2005 10:43

corell je program

Re: polepy na přístroje
Autor: jp1 (IP zapsáno)
Datum: 28.06.2005 14:29

stách jsem si nějakej program kterej tohle přímo podporuje a stejně je to strašně malý a nedá se to použít, bohužel..........

Re: polepy na přístroje
Autor: Isuzu (IP zapsáno)
Datum: 28.06.2005 15:28

Mrkni do sekce informace a linkovník tam je odkaz na polepy budíků

Re: polepy na přístroje
Autor: paša (IP zapsáno)
Datum: 30.06.2005 11:28

Ahojky všetci. V prílohe zasielam jpg polepov na vaše kadetíky. Stačí vytlačiť na tvrdší papier, vystrihnúť a tromi štyrmi kvapkami lepidla nalepiť.

Přílohy: (148.4KB)   (17.9KB)  
Re: polepy na přístroje
Autor: paša (IP zapsáno)
Datum: 30.06.2005 11:30

Keby chcel niekto spracovane v CORELDRAW aby to upravil ozvite sa pošlem na email

Re: polepy na přístroje
Autor: Isuzu (IP zapsáno)
Datum: 30.06.2005 12:06

V příloze zasílám jpg polepy na benzínovou Astru F nemáte někdo na diesel?
Astra F 1,7 tds TC4 EE1 96

Přílohy: (33.4KB)  
Re: polepy na přístroje
Autor: jp1 (IP zapsáno)
Datum: 30.06.2005 13:13

Paša: bylo by hezké na ty na Kadetta bez otáčkoměru dát nějakej nápis co je tipicky Oplovskej, třeba jen znak Oplu + nápis a třeba někam dát oplovská sportovní pruhy co kdysi používal..........

zkus to a pochlub se :-)

Re: polepy na přístroje
Autor: paša (IP zapsáno)
Datum: 01.07.2005 06:49

jpl:
posielam tie polepy možno sa to bude páčiť.

Přílohy: Polepy bez ot+logo.jpg (86.7KB)  
Re: polepy na přístroje
Autor: tonda (IP zapsáno)
Datum: 01.07.2005 07:51

Isuzu: jakej v tom je rozdíl?

Re: polepy na přístroje
Autor: jp1 (IP zapsáno)
Datum: 01.07.2005 07:55

diesel má jiné otáčky, červené pole na otáčkoměru začíná dřív a je asi i jinak odstupňovanej............... asi.......... :-)

Re: polepy na přístroje
Autor: Isuzu (IP zapsáno)
Datum: 03.07.2005 09:17

to Tonda: přesně jak píše jpl jiné otáčky může bejt i jiná nádrž a rychloměrů je taky víc verzí např.220,240

Re: polepy na přístroje
Autor: kobliha (IP zapsáno)
Datum: 05.07.2005 17:35

Nemohli byste to tu prosim zverejnit i ve vekrotovy grafice (corel nebo neco podobnyho)? Dekuju.
P.S. Na co je nejlepsi si to nechat vytisknout? Doma bych typnul. ze to asi nebude uplne ono. Takze v nejaky firme, co tiskne samolepici reklamy a podobny veci. Nebo mate nekdo zkusenost s tim, ze jste si to tiskli?



Astra F, C16NZ, rv93
Klášterec nad Ohří

Re: polepy na přístroje
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 05.07.2005 20:10

Pokud toho mate vic a v Corelu (sem v cdr format nejde pridavat), tak mi to poslete a ja to dam na web ke stazeni.

Re: polepy na přístroje
Autor: Pavell (IP zapsáno)
Datum: 05.07.2005 23:40

To by mě zajímalo na co a jakou technikou to vytisknete? Pokud na papír, nejlepe asi křídový nebo tak, tak to vypadá sice výborně, ale co s číslicena? Na papíru je to horší s podsvětlením např. čárek nebo číslic. Osvětlení prosvítá přes papír o 50% méně! Zkoušel jsem to vytisknout laserem na průhlednou fólii, kvalita tisku sice super, ale zase krytí barvy je velmi slabé a barevnost motivů je dost závislá na barvě pozadí!

Re: polepy na přístroje
Autor: kobliha (IP zapsáno)
Datum: 06.07.2005 07:25

Ja si myslim, ze nejlepsi by bylo to vysitknout na takovy ty silny polopruhledny desky (jestli je pamatujete ze zakladni skoly - dala se dovnitr papirova predloha a pak se na ne kreslilo tuzkou).
Ale jestli by to zvladla bezna domaci tiskarna, to by se muselo fakt zkusit.
Jestli se tu objevi nejaka predloha v corelu, tak okamzite zacinam experimentovat smiling smiley



Příspěvek upraven (06. 07. 2005 09:25)

Astra F, C16NZ, rv93
Klášterec nad Ohří

Re: polepy na přístroje
Autor: Apolo143 (IP zapsáno)
Datum: 31.07.2005 21:34

to Kobliha: Já jsem si je taky dělal podobně jako ty. Jen jsem si koupil matnou samolepící folii na kterou jde tisknout inkoustem ( jsem moc línej lítat po tiskárnách a zařizovat si to :-) ). Pak jsem vzal tu slídu jak si o ní mluvil a nalepil jsem tam tu folii. Pak už to stačilo jen žiletkou vyříznout a je to hotoví. Má to ale svoje mouchy. sice to ve dne vypadá dobře, v noci mi to až moc prosvětlujou diody ( vysoce svítiví modrý ). Mě osobně se to docela líbím, ale občas mi někdo říká že je to nic moc. A taky jsem měl obavy o stálost inkoustu ve vysokých teplotách ( v létě když na to paří slunce ), ale drží to perfektně a origo budíky mam furt doma, takže když se zničí tak tam vrátim starý a nemam problem :-) Kdybyste někdo měl zájem můžu zaslat šablonu v Corelu na Astru F.

Re: polepy na přístroje
Autor: Vendy (IP zapsáno)
Datum: 01.08.2005 12:33

To Apolo143: Poslal jsem ti e-mail, dostal jsi ho?

Diky!



Vendy - Astra F Caravan 1.6 8V - X16SZ - r. 95

Jdi na stránku: 123Následující
Aktuální stránka: 1 z 3


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   ********   ********  ********   ********  
 **     **  **     **     **     **     **  **     ** 
 **     **  **     **     **     **     **  **     ** 
 ********   ********      **     **     **  ********  
 **         **            **     **     **  **        
 **         **            **     **     **  **        
 **         **            **     ********   **        
Powered by Phorum.