www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
umele listy
Autor: rasto (IP zapsáno)
Datum: 10.01.2006 10:05

caute mam na Astre na dverach umele listy a na zadnych dverach na konci mi trocha odcnievaju
poradte ako to sravyt



Rasto

Re: umele listy
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 10.01.2006 11:49

Lišta má ocelovou výstuhu a je nalepená na dveřích. Já jsem po marných pokusech o srovnání a nalepení ( pokaždé se mě odlepila znovu ) zakoupil novou a nalepil na dveře ( originál samolepící vrstvou na listě )
Jen je dobré odstranit veškeré zbytky lepidla ze dveří a ty před nalepením pořádně odmastit.
Třeba se ti někdo ozve , ale asi bych ji, být Tebou, úplně odlepil ( jde to docela blbě dolů ) a po srovnání ji skusil znovu celou nalepit. Samolepící oboustranná páska jde koupit v metráži, nalříklad od fy. 3M - a mám vyzkoušeno že drží festovně .

Re: umele listy
Autor: Beruna (IP zapsáno)
Datum: 10.01.2006 12:11

Ja jsem koupil astru a dvě lišty byly úplně upadlé. Po zkušenostech z motorky jsem pořádně odmastil tu ocelovou výstuhu i lištu a slepil obyčejným sanitárním silikonem. Drží to i při 200 km/h. Na motorce jsem takhle lepil nerez plech ke kastlíku a když jsem ten plech potřeboval sundat tak jsem ho utrh i s barvou.

Re: umele listy
Autor: kosta (IP zapsáno)
Datum: 12.01.2006 09:36

ja jsem to prilepil silikonem na vyssi teploty a drzi to festovne

Re: umele listy
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 13.01.2006 07:56

též mne pomohl pan silikon nejdříve jsem používal oboustranou pásku ta po čase odpadla a pan silikon drží festovně pokud chceš stoprocentní jistotu použij lepidlo na čelní skla

Re: umele listy
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 24.12.2006 19:57

Taky bych se zeptal. Po odstranění lišty jsem očistil zbytky lepidla, ale na krajích bylo ještě něco jako tvrdé lepidlo.Šlo to hrozně dolů, tak chci vědět, jestli to je origoš, nebo už někdo přede mnou to lepil. Nerad bych novou lištu ztratil, když je od Ježíška. drinking smiley drinking smiley drinking smiley drinking smiley

Re: umele listy
Autor: Ruzi (IP zapsáno)
Datum: 12.03.2007 21:06

taky tam mam cosi co vypada jako vterinove lepidlo, urcite to je original, astru jsem koupil new a nic jsem s tim nedelal...ted jsem dal listy do pryc uplne a to lepidlo mi nejde dolu...jak jsi to z toho dostal???

Re: umele listy
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 12.03.2007 22:53

Těžko, hrubým násilím. Vzal jsem ostrý nůž a opatrně, abych nechytil lak, jsem to dostával dolů.

Re: umele listy
Autor: jp1 (IP zapsáno)
Datum: 17.03.2007 17:27

to lepidlo jde hodně blbě dolů a tím nožem je to na dva dny, když beru celej bok :-)

Re: umele listy
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 17.03.2007 22:08

Tím pitomým lepidlem to bylo jen na kraji. ale když jsem dal novou lištu, stejně se mi odlepuje na kraji. Tak nevím, co dále.

Re: umele listy
Autor: novotny petr (IP zapsáno)
Datum: 27.04.2009 16:57

chtel bych zalepit laminatove kridlo na auto a nevim jakym leoidlem poradte dekuji

Re: umele listy
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 27.04.2009 17:34

Křídlo přišroubuj! Lepidlo na něj nestačí. Jde hlavně o bezpečnost.

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  **      **  ********  **     **  ******** 
 **   **   **  **  **  **         **   **      **    
 **  **    **  **  **  **          ** **       **    
 *****     **  **  **  ******       ***        **    
 **  **    **  **  **  **          ** **       **    
 **   **   **  **  **  **         **   **      **    
 **    **   ***  ***   ********  **     **     **    
Powered by Phorum.