www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Jdi na stránku: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2
LOKETNÍ OPĚRKA :-)
Autor: TomAs (IP zapsáno)
Datum: 27.01.2006 14:31

Zdravím přátelé,
chci se dotázat všech, co už mají namontovanou loketní opěrku do Astry F, jak s ní jsou spokojeni a co Vám na ní vadí(jestli třeba nepřekáží a tak.) Vím, že se to tu už řešilo, ale zajímá mě, co si o tom myslí i další "uživatelé" této srandy, kteří ji mají nějakou dobu v autě. Uvažuju o její koupi, tak se chci poradit s těmi nejzasvěcenějšími... :-)

Re: LOKETNÍ OPĚRKA :-)
Autor: Bull (IP zapsáno)
Datum: 27.01.2006 15:06

Čus.
Loketku jsem si do F-ka koupil minulý týden.Montáž snadná (pochopí každý),pokud ne ,je tady perfektní návod.Plast na těle opěrky je tmavě šedý až černý,vrch je z příjemné měkčené černé koženky.Na původní tunel sedne naprosto přesně.Já mám kožená sedadla,takže barevně to ladí.Možná jen celková délka loketky by mohla být delší,ale to je individuální podle postavy.A manipulace s ruční brzdou je malinko ztížená (to je ale o zvyku).Cena i s dobírkou 1339,-Kč.Takže z mého pohledu mohu vřele doporučit.:-)

Re: LOKETNÍ OPĚRKA :-)
Autor: Olda (IP zapsáno)
Datum: 27.01.2006 17:57

Ahoj.
Koupil jsem si ji loni na podzim a nemohl jsem si na ni zvyknout, tak jsem ji po měsíci odmontoval. Jestli chceš tak ti ji za 650,- přenechám.

Re: LOKETNÍ OPĚRKA :-)
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2006 06:24

Mám ji rok a kousek a jsem spokojený. Jen se v zimě nedá tak blbnout s ruční brzdou , je malinko horčí přístup, ale jek píše Bull, jde o zvyk :-))
Délka mě vyhovuje a navíc ve schránce v opěrce schovám spoustu věcí :-)

Re: LOKETNÍ OPĚRKA :-)
Autor: Rebel (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2006 17:04

To Tomino:můžu vědět jakého výrobce jsi zvolil? Uvažuju též o koupi a
nevím pro koho se rozhodnout!

Re: LOKETNÍ OPĚRKA :-)
Autor: Bull (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2006 18:54

Čus.
jestli mohu poradi i já,tak jsem koupil opěrku z Gumáren Zubří.(Cena,jak jsem psal výš,1339,-Kč i s dobírkou).

Re: LOKETNÍ OPĚRKA :-)
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 31.01.2006 07:01

To Rebel : mám ji také z Gumáren Zubří - jak píše Bull :-)
Nechal jsem si ji zaslat na dobírku, objednal jsem ji v jejich podnikové prodejně telefonicky , přišla mě do týdne na poštu .

Re: LOKETNÍ OPĚRKA :-)
Autor: Lucaso (IP zapsáno)
Datum: 06.02.2006 14:59

Nazdarek, ja mam loketni operku od leta... koupil jsem v ji v gumarnach v zubry... dokonce mi dali vybrat jakou barvu a material... mam spodek kterej perfektne sedne na tunel z cerneho plastu a horejsek operky potazenej cernou kuzi... jsem sni nadmiru spokojen.... je to fakt suprova vec a pri delsich jizdach hodne pohodlna... vsem doporucuji....

Re: LOKETNÍ OPĚRKA :-)
Autor: Celerak (IP zapsáno)
Datum: 14.02.2006 11:05

zdravím, mám dotaz - nevíte jak by to sedlo do kadetta??? ten má vnitřek podobnej jak astra, ale radši bych věděl jestli to tam půjde nějak nebo ne než to koupím, zkuste poradit, opěrka mi tam chybí dost často.. díky předem

Re: LOKETNÍ OPĚRKA :-)
Autor: Bull (IP zapsáno)
Datum: 14.02.2006 12:40

Čus,
myslím si,že v celku by neměl být problém.Bohužel už si přesně nepamatuju jak vypadá středový tunel v E.Ale:
Loketní opěrka má v zadu díru pro popelník,ten v Kadettu chybí.
Taky nevím,jak vysoký je plastový tunel v E.
Jestli chceš,zítra ti sem napíšu rozměry.Samo nejlepší by bylo si to vyzkoušet.:-)

Re: LOKETNÍ OPĚRKA :-)
Autor: Celerak (IP zapsáno)
Datum: 20.02.2006 14:15

Bull: jasně, budeš hodnej, díky. je blbý to objednat a pak zjistit že to tam nepůjde nějak sad smiley

Re: LOKETNÍ OPĚRKA :-)
Autor: Kyslik (IP zapsáno)
Datum: 20.02.2006 15:58

2 Celerak: Dej tam interiér z Astry a bude to pasovat... :-))))

Re: LOKETNÍ OPĚRKA :-)
Autor: Bull (IP zapsáno)
Datum: 21.02.2006 17:08

2 Celerak:
Čus
Pošli mi kontakt na e-mail,pošlu ti ty rozměry i s obrázky.Nemůžu to sem dostat.:-(

Re: LOKETNÍ OPĚRKA :-)
Autor: Celerak (IP zapsáno)
Datum: 23.02.2006 17:14

Bull: jasně, mail je celerak@seznam.cz budu rád když pošleš. díky moc předem

Re: LOKETNÍ OPĚRKA :-)
Autor: Celerak (IP zapsáno)
Datum: 25.02.2006 09:43

Bull: díky za mail, teď o víkendu zkusím změřit a nafotit jak to vypadá v kadettu, ale asi by byl potřeba ten plast z astry sad smiley

Re: LOKETNÍ OPĚRKA :-)
Autor: puncak (IP zapsáno)
Datum: 05.02.2007 15:06

Nevím, jestli jsem to dobře pochopil, ale chci si pořídit opěrku do Astry G, takže jestli ji někdo nabízí výhodně, tak bych měl zájem.
Dík

Re: LOKETNÍ OPĚRKA :-)
Autor: JardaF (IP zapsáno)
Datum: 06.03.2007 20:49

Fakt se divím, že ji do géčka ti šulci nedali :-)))).

Re: LOKETNÍ OPĚRKA :-)
Autor: Mijo (IP zapsáno)
Datum: 26.03.2007 09:16

Olda napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj.
> Koupil jsem si ji loni na podzim a nemohl jsem si
> na ni zvyknout, tak jsem ji po měsíci odmontoval.
> Jestli chceš tak ti ji za 650,- přenechám.

No ja bych zajem i mel, jen by me zajimalo jak vypada. Koukal jsem na navod k montazi a tam ma potazeny plast kobercem z interieru a cernou kozenku, to vypada moc pekne. email na me je mijo.m@seznam.cz mohli by jsme se dohodnout, jestli uz jsi ji neprodalwinking smiley

Re: LOKETNÍ OPĚRKA :-)
Autor: m.king (IP zapsáno)
Datum: 14.04.2007 20:09

Tady je opěrka do Astry G
[www.vltava2000.cz]

m.king Astra F sedan X 17 DTL 94/12

Re: LOKETNÍ OPĚRKA :-)
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 14.04.2007 20:59

Pánové, toto je technická poradna, tohle různé domlouvání- pošly rozměry, fotky atd můžete přece přímo přes email. Pak je tu vlákno jako hrom a skoro o ničem

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Jdi na stránku: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **        ********  ********   **      **   ******  
 **        **        **     **  **  **  **  **    ** 
 **        **        **     **  **  **  **  **       
 **        ******    **     **  **  **  **  **       
 **        **        **     **  **  **  **  **       
 **        **        **     **  **  **  **  **    ** 
 ********  ********  ********    ***  ***    ******  
Powered by Phorum.