www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: boční lišta
Autor: milanchal kadet caravan c18ne (IP zapsáno)
Datum: 14.03.2008 17:52

Tak s tím jsem měl taky problém. Když jsem kadíka kupoval, měl jsem na jedné straně jištu akorát na zadních dveřích a na druhé na předních a ještě ten malej kousek. Když jsem to sundával, tak šly dolů super, jen jsem se jich chytl a byly dole. Ale na autě zbyly pásky od oboustranky. A byly i tam, kde ta lišta nebyla. Jak to bylo vypálené od slunka, tak to šlo dolů akorát toluenem a plastovou škrabkou na okna. Bohužel padly 3, bo je ten toluen pomalu rozleptal. Lak naštěstí vydržel. Akorát jsem pak celé auto přeleštil Tempem a znovu natřel prahy tlumexem, bo ho ten toluen taky odplavil. grinning smiley No fuška na 3.5 hodiny.

Re: boční lišta
Autor: kubi (IP zapsáno)
Datum: 14.03.2008 22:34

Čili jsi ty boční lišty strhl jen tak bez nahřátí nebo tak jo? Mě právě od kraje jdou lehko odloupnout ale pak to jde hůř a hůř a mám strach že zaberu a urvu dveře smiling smiley Ale coo zkusim, smiling smiley

Re: boční lišta
Autor: kubi (IP zapsáno)
Datum: 15.03.2008 13:03

Tak nic... budu muset nahřívat.... šlo to i s 1 vrstvou laku sad smiley no škody nejsou moc velké smiling smiley ale přeci.... No musím se nejdřív uklidnit smiling smiley

Re: boční lišta
Autor: belly (IP zapsáno)
Datum: 27.08.2008 16:28

ty šedý lišty fakt kazí vzhled, chtěl bych je prostě šplíchnout na černo.
Máte někdo zkušenosti, jaká barva by na to byla nejlepší (nějaká ve spreji), aby se to ale po čase nezačalo loupat ?

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   ********  ********  ********   **    ** 
 **     **  **        **    **  **     **   **  **  
 **     **  **            **    **     **    ****   
 ********   ******       **     **     **     **    
 **         **          **      **     **     **    
 **         **          **      **     **     **    
 **         **          **      ********      **    
Powered by Phorum.