www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
JAK TO ROZEBRAT??
Autor: TomAs (IP zapsáno)
Datum: 14.04.2006 07:16

zdravím přátelé,
protože mám zablokované zadní levé dveře u mé astřičkyF, snažil jsem se je rozebrat - ale - dle návodu Jak na to? tam mají 6 šipek, kde jsou šrouby, píšou 4 šrouby a já jsem našel jen 2 dole ve výplni dveří. Může mně někdo, kdo tohle už absolvoval, popsat v několika bodech, jak postupovat při demontáži dveřní výplně u zadních dveří? Byl bych mu móóóc vděčný :-)

Re: JAK TO ROZEBRAT??
Autor: Bull (IP zapsáno)
Datum: 22.04.2006 15:32

Čus,
1.Vycvakneš šroubovákem "korýtko" madla dveří.Pod ním jsou dva šrouby,které jsi nenašel.
2.Vyšroubuješ ty dva šroouby dole ve výplni,ktré jsi našel.
3.Pomocí dřevěné špachtle odtlačíš tapec od dveří a máš to sundané.
Mnoho úspěchu :-)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **  ********   ********   **    ** 
 **     **  **     **  **     **  **     **   **  **  
 **     **  **     **  **     **  **     **    ****   
 **     **  *********  ********   **     **     **    
  **   **   **     **  **         **     **     **    
   ** **    **     **  **         **     **     **    
    ***     **     **  **         ********      **    
Powered by Phorum.