www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
zámek kufru
Autor: Štein (IP zapsáno)
Datum: 06.11.2006 09:52

Přátele...můžete mi poradit co mám dělat před tím, než koupim novej zámek?Jde o řádně nezamčený kufru při centrálu na Astře F...Prostě, když zamknu auto, kufr se tváří že je zamčen, ale po přidání trochu větší síly se vzdá a otevře se...
Předem dík...Štein

Re: zámek kufru
Autor: Petr A-C C14NZ (IP zapsáno)
Datum: 06.11.2006 11:43

Kdyz zamknes klickem kufr tak co ? Pokud je to OK tak staci seridit tahlo centralu.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Petr A-C C14NZ (06.11.2006 11:44)

Re: zámek kufru
Autor: štein (IP zapsáno)
Datum: 06.11.2006 12:13

Bohuzel na klic mi ten zamek uz nefunguje....:-)takze nevim..ale to znamena, ze mam zkusit seridit tahlo,ze?a to se dela jak?
Dik

Re: zámek kufru
Autor: Petr A-C C14NZ (IP zapsáno)
Datum: 06.11.2006 12:47

Je to popsano a nakresleno v knizce "Jak na to ..." ci jak se jmenuje. Jsou zde nekde odkazy na stahnuti.
Jinak ja mel problemy se zamkem u ridice. Spatne sla poloha "zavora".Po precteni info zde na foru jsem si sehnal preventivne to "kolecko" v zamku co vsem odchazelo a po vytahnuti zamku ze dveri jsem zjistil, ze je z nejake slitiny a ta je pekne za tu dobu "zarostla", stacilo to vycistit a namazat pripravkem na zamky ( v zadnem pripade ne WDckem jak stale vsichny doporucuji a ja stale odrazuji !!!) a od te doby ten zamek chodi jak po masle a kolecko me zbylo v supliku.
Prikladam foto pro predstavu. Kvalita nic moc (kdyz ma clovek spinave ruce foti se blbe). Mozna to muze byt i tvuj problem.

Jinak vyuziji toho a pokud ma nekdo zajem o to "kolecko" do zamku vcetne toho "cerviku" at se me ozve nejak se domluvime. Jedna se o "zarazka,vlozka zamku c.dilu 90540613 c.kat.0134467" a o "valecek,zarazka vlozky zamku c.d.9120412 c.kat.5133914"

Přílohy: zamek2.JPG (44.9KB)   zamek1.JPG (41.5KB)  
Re: zámek kufru
Autor: štein (IP zapsáno)
Datum: 06.11.2006 12:53

Dik, hned jak prijedu domu, tak se na to mrknu...
Cau

Re: zámek kufru
Autor: Biko (IP zapsáno)
Datum: 28.10.2012 12:16

Zdravím všechny,
měl bych takový dotaz ohledně zámku u kufru. Potřebuji vyměnit pružinku v zámku. Bohužel nemužu přijít na to jak se zámek rozebere. Nechci do toho nějak silou at to ještě nezníčim. Má stim někdo zkušenosti? Díky. Opel Kadett E cabrio



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **   *******   ********  ********  ********  
  **  **   **     **  **        **    **  **     ** 
   ****    **         **            **    **     ** 
    **     ********   ******       **     ********  
    **     **     **  **          **      **     ** 
    **     **     **  **          **      **     ** 
    **      *******   ********    **      ********  
Powered by Phorum.