www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
hladove oko astra
Autor: dokturek (IP zapsáno)
Datum: 06.11.2006 17:21

mam jen takovi dotazek ohledně rezervy paliva : asi po čtyřech letech jsem se dostal z benzinem na hranici červeneho a kontrolka se nerosvitila (možna že ma ještě čas)hlavně bych potřeboval vědět jestli se ma rosvitit při otočeni kličku zapalovani na el. kontrolky at se neštouram zbytečně v palubce nebo at nelezu zbytečně pod auto na kable.a taky by mě zajimalo kolik se da asi ujet na rezervu jde o astru 1,6i/92.
stando a nebud nasrany že davam takove stupidni otazky ohledně rezervy paliva normalně na rezervu nejezdim

Re: hladove oko astra
Autor: Dan (IP zapsáno)
Datum: 06.11.2006 17:40

V mém Opliku (Opel Astra F Caravan 1.6i/96) kontrolka paliva svítí při každém zapnutí zapalování a to do té doby než rafička ukazatele vystoupá na úroveň odpovídající stavu paliva v nádrži (na rezervu nejezdím i když někdy peněženka pláče, že je kničemu když je prázdná moody smiley).

Re: hladove oko astra
Autor: jnervik (IP zapsáno)
Datum: 07.11.2006 19:08

Zdarec mám c16nz kombajnek f-astra.Přizapnutí zapalování se kontrolka rosvití,když přeleze rezervu zhasne ,což je normal ,ale nedávno jsem se dostal do rezervy a ta potvora se nerosvítila ,každopádně jsem na ní dojel 86km.Mimochodem na rezervu standartně taky nejezdim,protože nevozim kanystr s benzínem.

Re: hladove oko astra
Autor: dokturek (IP zapsáno)
Datum: 07.11.2006 19:40

ja jsem spiš položil špatně otazku:asi bych se spiš měl ptat na kolik litru benzinu je rezerva smiling smiley
a standa nenapiše a nenapiše smiling bouncing smiley

Re: hladove oko astra
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 07.11.2006 21:11

To vis ze nenapisu smiling smiley, nevim kolik ma Astra rezervu. Ja na tu svoji ujedu jeste cca 60km.

Re: hladove oko astra
Autor: TomAs (IP zapsáno)
Datum: 27.11.2006 14:36

Zdravím přátele,
před posledním tankováním jsem na svítící rezervu ujel ještě cca.40 km a po doplnění paliva do plné nádrže(1. vypnutí pistole) jsem načerpal 45,5l. To tedy znamená, že MOJE REZERVA v Oplíku ASTRA F CARAVAN 1.6i když začne svíti hladové oko je kolem 7l a dojezd by teoreticky mohl být něco kolem 100km. Zdarec

Re: hladove oko astra
Autor: weki (IP zapsáno)
Datum: 08.12.2006 13:44

Ked zoberieme do uvahy spotrebu podla TP, tak moj Astra Caravan 1.6i 16V by mal mat spotrebu od 7 do 12 l/100km. Teda zalezi na tom, kde jazdim. V meste by som na rezervu dosiel mozno iba tych 60 km, ale niekde mimo mesta, ked mozem jazdit plynule, tak mozno aj tych 100 km. Mam vsak taky pocit, ze na autach s katalizatorom sa neodporuca vyjet nadrz uplne. Preto radsej na rezervu nejezdim, iba v pripade velkej nouze.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **  **        ********    *******  
 **     **  ***   ***  **        **     **  **     ** 
 **     **  **** ****  **        **     **  **        
 **     **  ** *** **  **        **     **  ********  
  **   **   **     **  **        **     **  **     ** 
   ** **    **     **  **        **     **  **     ** 
    ***     **     **  ********  ********    *******  
Powered by Phorum.