www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Jdi na stránku: Předchozí12345
Aktuální stránka: 5 z 5
Re: Hotovy podklad na budiky
Autor: wentil (IP zapsáno)
Datum: 12.06.2008 07:13

lidi nemate neekdo podklady bily na budik s otackomerem ...Tady sicee jeden jeden je ale nesedi mi velikost pri tisku jee to vetsi..diky moc...

Re: Hotovy podklad na budiky
Autor: MartinTomáš (IP zapsáno)
Datum: 12.06.2008 08:20

StreetRider Ten prostřední jde odělat naprosto normálně ale je fakt že musíš použít hodně hrubou sílu! Sem měl strach že tu rafičku urvu ale ta tyčinka je dost pevná! neboj se toho!

To wentil: mě to sedí na 100% někde děláš chybu! Pokud máš MS word tak si to v něm otevři (to co sem dal gizmo_cz) a když dáš na hranu toho obrázku myš tak držením ho zmenšíš nebo zvětšíš! je to jednoduché!!

Re: Hotovy podklad na budiky
Autor: WeNtiL (IP zapsáno)
Datum: 12.06.2008 09:29

jasny to vim ze kdyz budu menit velikost tak treba po devadesat devate to mozna udelam presne...alee jde mi o to jestli je nekdo nema ve wordu..od gizmo_cz sem je ve wordu vytiskl presne ale od neho tu neni s otackomerem.....jen obyc.jinak diky...nevim ted zrovna kdo sem dal ty individual astra ale ty proste po vytisknuti nesedi...

Re: Hotovy podklad na budiky
Autor: MartinTomáš (IP zapsáno)
Datum: 13.06.2008 06:30

no pokud hledáš s otáčkoměrem do 6tis tak ten tady je a přímo od gizma a je 100%!! Mám ho od něj v autě a je super!

Re: Hotovy podklad na budiky
Autor: taky69 (IP zapsáno)
Datum: 19.06.2008 14:33

Hey gizmo mohol by si to aj mne šupnuť tie biele polepy bez otáčkomera na mail drobec69@centrum.sk

Opel astra F-CC, C14NZ, 2001

Re: Hotovy podklad na budiky
Autor: Robin.B (IP zapsáno)
Datum: 12.07.2008 13:18

Nevíte někdo o bílém podkladu pro opel kadett bez otáčkoměru do 220 km/h....viz jako má Stračenka? [www.kadett.cz]

Re: Hotovy podklad na budiky
Autor: MorpH (IP zapsáno)
Datum: 01.08.2008 15:24

Měl by tu někdo budíky na 1.6 55kw, mohl byste je vyfotit a to ukázat tu?
Díky moc.

Astra F 1.6 GT
motor C16NZ
3 dveř.
r.v. 92

Re: Hotovy podklad na budiky
Autor: MorpH (IP zapsáno)
Datum: 05.08.2008 18:44

Ahoj všichni,
řekl bych, že nemám originální přístrojovku. Při jízdě mi ukazuje cca o deset km víc, než opravdu jedu, obrázek napoví víc, pokud se mi ho sem podaří hodit.
Nevíte z čeho by mohla být a jestli by pomohlo jenom přelepit a pak by to bylo ok?

Docela mě zaráží, že mi palivo ukazuje až do 60 litrů, přitom Astry mají nádrž na 52 nebo 53 litrů, pokud vim a rychlost do 240km je pro 55kw dost zbytečná si myslim.

Astra F 1.6 GT
motor C16NZ
3 dveř.
r.v. 92



Upraveno 2 krát. Naposledy upravil MorpH (05.08.2008 18:50)

Přílohy: moje_budiky.JPG (282.7KB)  
Re: Hotovy podklad na budiky
Autor: m.king (IP zapsáno)
Datum: 05.08.2008 20:06

Mě ukazuje taky o 10 víc. Bude to naschvál od výrobce, protože ujeté km sedí (kontrolováno GPS). Prostě jezdi v obci max. 60, mimo 100 a po dálnici 140.

m.king Astra F sedan X 17 DTL 94/12

Re: Hotovy podklad na budiky
Autor: jtrtik (IP zapsáno)
Datum: 09.01.2010 15:46

zdar nemohl by jsi mi prosím tuto kompletní šablonu zaslat i s tachem a palivem na meil díky moc jtrtik@seznam.cz

Re: Hotovy podklad na budiky
Autor: Radek..... (IP zapsáno)
Datum: 09.01.2010 15:55

Taky bych o jednu prosil, na astru f, 1.6 včetně otackomeru....diky

Re: Hotovy podklad na budiky
Autor: roomeos (IP zapsáno)
Datum: 10.01.2010 12:44

Muzu ti rict ze je to hra na nervy.Kup si na tuningsamolepka.cz hotove budiky dle chuti a mas to.Jedina prace s tim je ze si musis udelat dirky na fixacni koliky a vyriznout pruhlednou foliii na ukazatel ujetych KM.Dalo mi to cca 1h práce.Muj znami si je delal v copycentrum jak tu radi a stalo to za.......Hlavne bacha na raficky je lepsi prvne vytahnout dorazove koliky a pak raficky.Jakmile odstranite dorazove koliky nechte padnout raficky dolu,udelejte si znacku tam kde se zastavila a nini opatrne sundat raficky.to je asi to nejhorsi na celi ty praci sundat dorazy a raficky,drzi tam fakt fest.

Re: Hotovy podklad na budiky
Autor: Mikey26 (IP zapsáno)
Datum: 23.01.2010 18:14

chalani vie mi niekto poradit jak mam vymontovat budiky s F astry? lebo ked som sa ich pokusal vybrat tak ma nieco zozadu vo vnutri drzalo

Re: Hotovy podklad na budiky
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 23.01.2010 19:09

Odpojil si náhon tachometru?

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)

Re: Hotovy podklad na budiky
Autor: jenda (IP zapsáno)
Datum: 03.03.2010 07:01

Vím že tenhle příspěvek je už staršího data,ale já ho objevil až ted a pokud budeš tak moc fajn a pošleš mi ty polepy na dancekovi@seznam.cz.Jelikož na edisku již nejsou.

Re: Hotovy podklad na budiky
Autor: jenda (IP zapsáno)
Datum: 03.03.2010 07:02

jo a zapoměl jsem že mají bejt s otáčkoměrem-díky

Re: Hotovy podklad na budiky
Autor: jenda (IP zapsáno)
Datum: 03.03.2010 07:04

na opel astra f 1,6i 55kw

Re: Hotovy podklad na budiky
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 05.04.2010 12:28

a máte někdo předlohu na budíky Astry GSi 16V ? otáčkoměr do 8tis a rychloměr do 240km/h

-------------------------------
http://img98.imageshack.us/img98/9787/myopelys8.gif
Astra F GSi 16V M2.8 150ps

[picasaweb.google.com] - monopost gallery

BUDIKY
Autor: PROKY (IP zapsáno)
Datum: 28.11.2010 10:02

for Gizmo_CZ: ahoj gizmo prosimte uz mas nakej material pro astru g na budiky s otackomerem pro naftu ?? kdyztak posli na e-mail : fotbalistadobre@seznam.cz diky moc predem smiling smiley

Re: Hotovy podklad na budiky
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 28.11.2010 10:20

Ne dělal jsem pouze F

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Jdi na stránku: Předchozí12345
Aktuální stránka: 5 z 5


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **        **   ******   ********   **    ** 
  **  **         **  **    **  **     **  **   **  
   ****          **  **        **     **  **  **   
    **           **  **        **     **  *****    
    **     **    **  **        **     **  **  **   
    **     **    **  **    **  **     **  **   **  
    **      ******    ******   ********   **    ** 
Powered by Phorum.