www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: sedadla
Autor: pesto (IP zapsáno)
Datum: 26.11.2011 22:44

nazdar Pani,mam otazku,z akeho auta by mi pasli do f-ka hadzbaku predne sedacky?najlepsie uz vyhrievane,neskusali ste to niekto?samozrejme bez toho aby som musel rezat a zvarat.

Re: sedadla
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 27.11.2011 05:52

Přečetl jsi si příspěvky v tomto tématu,než jsi napsal svůj??

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: sedadla
Autor: pesto (IP zapsáno)
Datum: 27.11.2011 21:06

precital,ale nevem naco narazas,kde mas napisane s jakej kary pasuju vyhrevane sedadla,akurat kadet,vectra a nevem co to tam este bolo,a typujem ze vectra stara a ta myslim nema vyhrevane sedacky,a ked som aj napisal neco co som si nevsimol,no boze prosim o radu a ne o volakoho do bude mudrovat,to diky teda nepotrebujem

Re: sedadla
Autor: Honza (IP zapsáno)
Datum: 29.11.2011 14:43

A jako proč tam teda nedat vyhřívané, kožené sedačky z Astry F??? A pokud nechceš kožené, tak do Kadettů (určitých výbav) se dávali i látkové. U Astry nevím, jestli se dělali i látkové.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Honza (29.11.2011 14:46)

Re: sedadla
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 29.11.2011 21:52

A nebo látkový z Vekiny A a nebo pak anatomy z calibry, ale ty jsou sklápěcí a je tam trošku jinak řešenej úchyt bezp. pasu...

Re: sedadla
Autor: pesto (IP zapsáno)
Datum: 01.12.2011 17:33

aj do kadetov sa davali vyhrievane,to som napr nevedel,skusim popatret po necom,dikes za radu

Re: sedadla
Autor: pesto (IP zapsáno)
Datum: 01.12.2011 18:17

jaj chlapi ale jak tak kukam na nete nicoho, vyhrevane sedacky na opel len na novse na stare ani za svet,bude stym asi problemik,vrakace tam mi zapita tolkoze zato si mozem kupit samotne rosty a namontovat do sedacky,no skusam dalej,

Re: sedadla
Autor: Jenda (IP zapsáno)
Datum: 07.12.2014 20:16

Ahoj,potřebuju vyměnit přední sedačky na astra F 95,jelikož maj najeté snad 4 zeměkoule a já si připadám,že sedím už na podlaze.Chtěl bych tam dát z omegi,pujdou tam bez převaření držáků? jde to nějak jednoduše zaměnit?
PS na moji otázku jsem nenašel odpověď,ale hledal jsem :-)

Re: sedadla
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 11.12.2014 20:40

Odhaduju, že nepujdou... ale určitě pujdou Astra F, Kadett E, Vetra A, Calibra.

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)

Re: sedadla
Autor: ener (IP zapsáno)
Datum: 28.02.2018 12:17

Zravím kolegové,měnil jsem narychlo přední sedadla u opel astra g 2000 a az doma jsem zjistil že nemám pod sedadlem všechno na zapojení.z auta do sedadla jde šíroký neví jak to nazvat spojka? to je spojené a ještě z auta jde jeden blázinec a ten už žádny protikus na sedadle nemá a asi z tohoto důvodu mi pořád svítí pásy a erbag. Poradíte co s tím?. Nová sedadla jsou tzv,Recaro a staré jsem nechal na vyhození a ty byli druhý den pryč takže jsem mimo.

Re: sedadla
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 01.03.2018 11:30

Jakou radu by sis představoval? Prostě tam jsou sedačky, které jsou oproti původním jinak vybavené (airbagy, výhřev, ovládání, předpínače pasů)? Kontrolka ti bude svítit dokud nebude vše zapojené jak má být a nebude závada smazána diagnostikou - sama nezhasne. Víc se při tomto popisu problému radit nedá.

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)

Re: sedadla
Autor: Jiřin (IP zapsáno)
Datum: 02.12.2020 18:17

Koupil jsem si před měsícem starší auto, které má potahy v dezolátním stavu. Investoval jste někdo do potahů na míru do auta? jak to vypadá?

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **        **  ********   ******   **     ** 
 ***   **        **  **        **    **  **     ** 
 ****  **        **  **        **        **     ** 
 ** ** **        **  ******    **        ********* 
 **  ****  **    **  **        **        **     ** 
 **   ***  **    **  **        **    **  **     ** 
 **    **   ******   **         ******   **     ** 
Powered by Phorum.