www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Cim sundat lepidlo po samolepach
Autor: Horys (IP zapsáno)
Datum: 10.07.2008 16:41

Zdravim,mel sem na aute takovy pitomy samolepy kolem auta,ale po sundani samozrejme zustalo hnusny lepidlo, cim to nejlip s malou namahou sundat dolu? I s benzinem je to docela prace. Diky

Re: Cim sundat lepidlo po samolepach
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 10.07.2008 17:17

nejlepe tech. benzin nebo nejake odmastovac, chce to dost dlouho a dost hodne drit ale pusti to, muzes to zkusit lehce nahrat treba fenem a pak to setrit.

Re: Cim sundat lepidlo po samolepach
Autor: tommymattoni (IP zapsáno)
Datum: 08.08.2008 06:24

No já sundával samolepky potažmo lepidlo pomocí ředidla S6006 ... šlo to.

Re: Cim sundat lepidlo po samolepach
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 09.08.2008 18:08

no ale redidlem muzes ten lak vydrit, lepsi je tech. benzin, ten jsem pouzil i na zbavovani asfaltu...

Re: Cim sundat lepidlo po samolepach
Autor: Davod (IP zapsáno)
Datum: 19.08.2008 15:11

NEJLEPSI NA SAMOLEPKY JE WD-40 - je to sice olej,ale jde to super, cetl jsem o tom na strankach vyrobce a opravdu to funguje



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **     **  ********   **    **  **        
 **     **  **     **  **     **   **  **   **    **  
 **     **  **     **  **     **    ****    **    **  
 ********   **     **  ********      **     **    **  
 **     **   **   **   **            **     ********* 
 **     **    ** **    **            **           **  
 ********      ***     **            **           **  
Powered by Phorum.