www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
tapec
Autor: palorep (IP zapsáno)
Datum: 10.07.2008 19:01

Odlepil sa mi potah na strešnom čalúnení. Čím by som to mohol zalepiť aby mi v aute nesmrdelo?

paša - Astra F caravan C16NZ minulost
Volvo S60 2.4 turbo benzín/LPG - současnost

Re: tapec
Autor: gymor (IP zapsáno)
Datum: 13.07.2008 20:50

palorep napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Odlepil sa mi potah na strešnom čalúnení. Čím by
> som to mohol zalepiť aby mi v aute nesmrdelo?

Ono Ti bude chvíli smrdět v autě každý lepidlo. S tím asi nic nenaděláš.

Re: tapec
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 14.07.2008 06:16

Asi nejlepsi je Chemopren, pri praci smrdi, ale kdyz to zaschne, tak s tim neni problem. A hlavne drzi.

Re: tapec
Autor: Chosse (IP zapsáno)
Datum: 14.07.2008 07:29

Čauvec,tak já s chemoprénem mám takovou zkušenost že jsem tím lepil stropnici na kadettu a spadlo mi to po týdnu jak to stálo venku na slunci... Můžete poradit,pokud chemoprén tak jakej přesně?

Re: tapec
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 14.07.2008 07:35

Tak zrovna na tapec je to uplne jedno jakej, dulezity je, ale by se dukladne vpil do materialu, tak ze pokud je to hodne savej material, tak to radsi trosku rozredit, primo redidlem na chemopren.
Ten material co je na strope se rad droli, proto Te to mozna spadlo, ale za to nemohlo lepidlo.
Lepim chemoprenem kde co a zatim vsechno drzi smiling smiley

Re: tapec
Autor: Chosse (IP zapsáno)
Datum: 14.07.2008 11:45

No ten můj byl navíc prasklej,teď mám slíbenej druhej tak uvidíme.Je prý bez té potahovky,tak na to budu asi dávat béžovou koženku,tak zkusím ten chemoprén znova a uvidíme,doufám že mi to zase nespadne...

Re: tapec
Autor: Chosse (IP zapsáno)
Datum: 25.07.2008 07:31

Čau,tak jsem lepil chemoprenem,koupil jsem Extrem a lepil zatím dekl od šíbru do té béžové koženky... Vypadá to,že to bude dobrý.Asi jsem před tím udělal chybu že jsem použil chemoprén Universal.Takže jak nalepím i tu stropnici(pokud se s tím poperu) tak sem hodím fotky...



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **        **  **     **  **     **        ** 
  **   **         **  **     **  ***   ***        ** 
   ** **          **  **     **  **** ****        ** 
    ***           **  **     **  ** *** **        ** 
   ** **    **    **  **     **  **     **  **    ** 
  **   **   **    **  **     **  **     **  **    ** 
 **     **   ******    *******   **     **   ******  
Powered by Phorum.