www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Zadní opěrky, dotaz..
Autor: mikim (IP zapsáno)
Datum: 04.10.2008 17:33

Zdravím, zajímá mě, jestli mají astry F r.v.96 v zakladní výbavě zadní opěrky hlavy.

Astra Caravan 1.6 16V, X16XEL

Re: Zadní opěrky, dotaz..
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 06.10.2008 10:43

Ne všechny , záleží na výbavě . Všechny astry však mají v zadních sedadlech přípravu na dodělání , stačí koupit vodítka, sehnat na vrakovišti či jinde 2 kusy opěrek a domontovat.

Re: Zadní opěrky, dotaz..
Autor: mikim (IP zapsáno)
Datum: 06.10.2008 14:22

Jde mi o to, jestli tam musí být. U nás kvůli takovým věcem jako jsou stínítka opěrky a ruzné podobné serepetičky na STK dávají Céčka vady, tak proto se ptám. Já osobně tam mám jen uprostřed opěradla takovou jakoby drážku, připadá mi na nasunuti nějaké zábrany mezi kufrem a kabinou, rozhodně to ale nejsou takové ty dva plastové "špunty" na nasunutí opěrky. Takže mi vlastně nejde o to, aby tam byly, ale o to, jestli tam být musí.

Astra Caravan 1.6 16V, X16XEL

Re: Zadní opěrky, dotaz..
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 06.10.2008 14:56

Opěrky být nemusí, já je taky nemám, dokonce ani přípravu, tzn. nemám ani v plechu zadní opěrky ten bazmek, na kterém ty vodítka drží. Jinak ta plastová zarážka je na na to, abys po sklopení zadních opěradel je nasadil na vyklopené sedadlo(aby se opěradlo neprotlačilo do "západního německa". Platí samozřejmě pro Caravan).

________________________________________
Raději pomalu autem, než rychle sanitkou
Opel Astra F Caravan X17DTL=>
Opel Astra G Caravan Y17DT=>
???
Luboš X17DTL



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Luboš X17DTL (06.10.2008 14:56)

Re: Zadní opěrky, dotaz..
Autor: mikim (IP zapsáno)
Datum: 06.10.2008 16:28

No tak nějak jsem to chtěl slyšet. Paráda díky.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **   ******   **    **  **     **  ********  
 **     **  **    **   **  **   **     **  **     ** 
 **     **  **          ****    **     **  **     ** 
 **     **  **           **     **     **  ********  
 **     **  **           **      **   **   **        
 **     **  **    **     **       ** **    **        
  *******    ******      **        ***     **        
Powered by Phorum.