www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Zaměnitelnost mřížky chladiče
Autor: Vlada (IP zapsáno)
Datum: 06.10.2008 06:37

Zdravím všechny. Mám jeden takový malý dotaz. Lze zaměnit mřížku chladiče Astry F "starou" do 9/94 za "novou" od 10/94? Mám právě tu do 9/94 a právě jsem si rozbil mřížku chladiče.

Re: Zaměnitelnost mřížky chladiče
Autor: MartinTomáš (IP zapsáno)
Datum: 06.10.2008 08:56

Pokud je to opravdu nový typ tak to nejde! Ale pokud vím, nová byla od roku 95? Jinak nová mřížka má jiný tvar kvůli jinému sklonu vnitřní strany světel.

Opel Astra Caravan F X17DTL r.v. 95

Re: Zaměnitelnost mřížky chladiče
Autor: vlada (IP zapsáno)
Datum: 06.10.2008 11:16

Mně se právě zdají všechny Astry F stejné, jen starší mají mřížku s vodorovným žebrem uprostřed a novější jen oválnou mřížku se znakem. Kdyžtak si koupím zase tu starou. Dík

Re: Zaměnitelnost mřížky chladiče
Autor: MartinTomáš (IP zapsáno)
Datum: 07.10.2008 11:52

na první pohled jsou stejné, ale fakt je tam jiný ten sklon světel - kdyby jsi chtěl tu "novější" musel by jsi vyměnit i světla - myslím si, že by ty novější světla do karoserie pasovat měly

Re: Zaměnitelnost mřížky chladiče
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 10.10.2008 12:33

maska 91-94 na světla z 95+ jde, ale u vrchu bude asi na palec mezera (můžu vyfotit)
maska 95+ na světla 91-94 nejde, musely by se upravit boky, asi nejak seřezat

Re: Zaměnitelnost mřížky chladiče
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 10.10.2008 12:38

tak foto:

Tady maska i světla přímo r95
http://lh5.ggpht.com/Lukos.GSi/SKxIl7JtfTI/AAAAAAAABIk/knIJ89JmXBQ/s800/DSCN3186.JPG

Tady GSi maska r93 a původní světla r95, je tam vidět ta malá mezera
http://lh5.ggpht.com/Lukos.GSi/SN-yFKV9LrI/AAAAAAAABx0/hRLV4mFRdJw/s800/DSCN3316.JPG



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   ********   **      **  **    **  **     ** 
 **     **  **     **  **  **  **   **  **   **     ** 
 **     **  **     **  **  **  **    ****    **     ** 
 **     **  ********   **  **  **     **     **     ** 
 **     **  **         **  **  **     **      **   **  
 **     **  **         **  **  **     **       ** **   
 ********   **          ***  ***      **        ***    
Powered by Phorum.