www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Zadní sklo, dotaz?
Autor: mikim (IP zapsáno)
Datum: 06.12.2008 17:07

Zdravím, chci se zeptat jestli je zadní sklo na Astře caravan F r.v.96 lepené, nebo je jen v gumě a jaký je ideální postup jeho demontáže.
Díky M.

Re: Zadní sklo, dotaz?
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 06.12.2008 18:51

Je nalepeno. Stačí oddělat vnější těsnění (je pouze nasunuto) a potom buď tenký žiletkový nůž (ale tan silnějšíú nebo nožík a opatrně ho odřezat. Někdo to odřezával i vlascem. Jinak ideální je ho vymlátit ven a očistit karoserii a dát novýthe finger smiley. Co s tím máš že to chceš oddělat? Jsi si doufám vědom toho, že ti může s velkou pravděpodobností prasknout?!sad smiley

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Zadní sklo, dotaz?
Autor: mikim (IP zapsáno)
Datum: 06.12.2008 19:12

Mám to moje právě vybité, nějaký idiot se nudil, ale to je teď jedno. Jde mi o to, že chci koupit jiné, třeba starší a vyměnit ho. Už jsem taky přišel na to že je lepené, teď jsem to byl dočistit. Teď musím koupit buď nové nebo starší asi i s dveřama a právě provézt tu demontáž. Kolik tak stojí nové, nejsem v obraze?

Re: Zadní sklo, dotaz?
Autor: Honza (IP zapsáno)
Datum: 06.12.2008 21:02

cca 2500-3000 za celý bauset.

Re: Zadní sklo, dotaz?
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 07.12.2008 09:51

Já teda nevím, ale myslím si, že je lepší na vraku koupit celé zadní dveře a za 700Kč si namíchat dva spreje v barvě vozu a jen je přehodit nastříkat. možná tě to vyjde laciněji jak koupit samotné okno.

Jinak pokud to budeš lepit bacha na zavírání. ať to nenalepíš nezavřeš dveře a tlakem to to zadní okno nevyletí ven! Dveře zavírat opatrně a mít pokud možno pootevřené okna!the finger smiley

Pokud by jsi scháněl zadní dveře nebo to sklo tak (jméno s seznamu nejde vložit) má Astru F combi na rozebrání. je s FM

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)



Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Gizmo_CZ (07.12.2008 09:53)

Re: Zadní sklo, dotaz?
Autor: mikim (IP zapsáno)
Datum: 07.12.2008 15:20

Za kolik se tak dají ty 5-té dveře na vrakárně koupit?

Re: Zadní sklo, dotaz?
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 07.12.2008 15:55

zadní jsem vyděl za 1500Kč myslím zrovna v Bystočicích u Olomouce ale nechci kecat.

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Zadní sklo, dotaz?
Autor: Zdeněk (IP zapsáno)
Datum: 08.12.2008 22:25

Do 2000, ale pokud nejaky lepsi, tak do 4000 vcetne vseho.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **      **  **    **  **    **  **     **        ** 
 **  **  **   **  **    **  **   **     **        ** 
 **  **  **    ****      ****    **     **        ** 
 **  **  **     **        **     **     **        ** 
 **  **  **     **        **      **   **   **    ** 
 **  **  **     **        **       ** **    **    ** 
  ***  ***      **        **        ***      ******  
Powered by Phorum.