www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
el. okna
Autor: zelwatko (IP zapsáno)
Datum: 29.12.2008 17:24

ahoj prolezl jsem vse a tohle jsem opravdu nenasel mam 3 dver astru f ,koupil jsem borenou astru a el oknama ale 5ti dver, vyndal jsem elektriku ze dveri a stahovacky, v mem aute nemam el okna, mechnanizmus pasuje a mel by i fungovat ale kdyz to skousim nasucho kdyz pripojim do sloupku o dveri tu vyndanou elektriku tak se nic nedeje akorat svitej cudliky, je mozny ze mi neco chyby v aute jeste? pojistky? ale kdyz je tam chci dat tak v te dire nejsou kontakty takze pojistka nedrzi,co budu muset natahat? a nemate nekdo schema el oken? diiiiiiiiiiky hele

Re: el. okna
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 29.12.2008 19:21

Zkoušíš to hezky, ale pokud se nepletu, tak zbytečně. 3dv. a 5dv. mají jiné stahovačky. Schema je zde. [www.opelastra.cz]

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: el. okna
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 30.12.2008 14:02

U kadettu jsou 5dv a 3dv nebe a dudy, u aster co jsem viděl to bylo takřka stejný...
Takže myslím, že to moc nepůjde...

Re: el. okna
Autor: zelwatko (IP zapsáno)
Datum: 30.12.2008 17:26

pujde to uz mi to maka hihi ,elektrika staci privest plus jen a vse je stejne,akorat ulozeni motoru je vice sikmo nez rukatronik

Re: el. okna
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 30.12.2008 18:16

Tak to je hlavní smileys with beer že to maká...
Mám radost i za tebe, že ti to tam páslo:-)!
Jinak zapojení teda už maká jak má?

Re: el. okna
Autor: dokturek (IP zapsáno)
Datum: 30.12.2008 18:44

a ja měl za to že tři dveř ma širši dveře a tim padem i okna confused smiley

Re: el. okna
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 30.12.2008 22:22

Taky mám za to, že 3dv. má vzhledem k delším oknům jiný délky těch "nůžek". Ono to s těma krátkýma sice půjde, ale jak a jak dlouho?

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: el. okna
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 31.12.2008 00:29

Vendys:
No, já to zkoušel na kadett a nacpat to tam sice jakžtakž šlo, ale byla to prasárna těžkýho kalibru smiling bouncing smiley... Takže jsem to nakonec vytrhl a sehnal si stahovačky do mých dveří, ale třeba je astra jiná smoking smiley

Re: el. okna
Autor: zelwatko (IP zapsáno)
Datum: 01.01.2009 15:16

tak nuzkym jsou stejny,je jine akorat ulozeni celeho segmentu narozdil od rukatroniku smiling smiley a z kabelaze je akorat potreba prodlouzit konektor k centralu a u ridice plus,kterej je uz ve svazku propojit s cervenozlutym a je to cele hotove, jo na oknech zustala puvodni ta hlinik lista a dokonce je o 5mm kratsi nez u toho 5tidvere kdyby byl zajem muzu poslat foto jak je to tam ulozeny,kdyby to nekdo delal tak to urcite pomuze, jo a nebyla to prdel to tam dat, v tech minus 5ti byt cely den venku......smiling smiley a prasarna to neni,je to uplne v poho prave

Re: el. okna
Autor: zelwatko (IP zapsáno)
Datum: 01.01.2009 15:20

jo nejde o delku okna prece ale o zdvyh nahoru a ten je u 5ti a u 3 dvere stejny......

Re: el. okna
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 02.01.2009 15:28

zelwatko:
U Kadettu jsou opravdu jiné délky nůžek:
Když na sebe položíš úplně zavřenou stahovačku ze 3dv a 5dv. je ta z 3dv asi o 7cm delší - má i jinak rozteče na uchycení - tenkrát jsem nad tim dumal opravdu dost dlouho (dal jsem za ně kdysi 1500sad smiley) a nakonec jsem to tam nedával - musí se převrtat dveře a tak.
Ale jestli to do Astry páslo, není problém:-)!

Re: el. okna
Autor: kubi (IP zapsáno)
Datum: 24.03.2012 18:03

Ahoj, měl bych dotázek k stahovačkám v zadních dveřích u Kadetta. Namonotoval jsem je, jedou ale okno se nedovře a asi 4cm škvíra tam vždy zůstane. Údajně je možné u kábra je stranově přehodit a pak nedovíraj, nebo lze je nějak štelovat? Koukal jsem a kolem motorku jsou tři šroubky a pod každým asi cm až dva níže je dírka nová, jestli nestačí jakoby ten motorek přešroubovat, on by pak změnil ůhel a dovřel by to do konce....

Za jakoukoliv radu dík

__________________________________________________________________
Kadett E "Neela" - C13N >> C20XE swap

[picasaweb.google.cz]



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******   ********  **     **  ********  **    ** 
 **    **  **        **     **  **    **   **  **  
 **        **        **     **      **      ****   
 **        ******    **     **     **        **    
 **        **         **   **     **         **    
 **    **  **          ** **      **         **    
  ******   ********     ***       **         **    
Powered by Phorum.