www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Jdi na stránku: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2
Vymena potahu radicky a rucni brzdy
Autor: matheus (IP zapsáno)
Datum: 08.01.2009 09:59

V prispevku vyse me zaujali nove navleky na radick ua rucni brzdu... Jelkoz mam sve soucasne originalni odrbane tak bych do nich asi sel..... vypada to i lepe..... Prosim o radu.... Jak sundat original navlek a dat tam novy... nevite o navodu??? to same pro rucni brzdu

Re: Vymena potahu radicky a rucni brzdy
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 08.01.2009 10:07

A uz ses alespon dival jak je to tam vsechno uchyceny?

Re: Vymena potahu radicky a rucni brzdy
Autor: matheus (IP zapsáno)
Datum: 08.01.2009 10:13

Ano, ale moudryz toho nesjem..nejvis mam vitr z krouzku na radici pace.. mam na mysli ten na zpatecku

Re: Vymena potahu radicky a rucni brzdy
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 08.01.2009 10:51

Hele A co boligátní otázka na jakém autě či traktoru to chceš měnit?

Pokud na AF tak stačí vyloupnout z dolního plastu tu koženku která je dole vystužena umělým rámečkem vytáhnout to směrem přes hlavici řadičky a tam se si ukáže jen umělohmotná eskapáska (ta drží koženku nahoře pod tím kloboučkem na zpátečku) kterou když ustřihneš, tak to normálně převlíkneš celý přes řadičku. Ó jak jednoduché že?!

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Vymena potahu radicky a rucni brzdy
Autor: matheus (IP zapsáno)
Datum: 08.01.2009 10:53

Parada....... je to pro Fko....a jak s tou brzdou?

Re: Vymena potahu radicky a rucni brzdy
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 08.01.2009 11:45

Takové malé upozornění. Manžety řadící páky a ruční brzdy z aukra jsou skutečně jen ty manžety bez plastů, na kterých to drží. Takže si vskutku myslím, že to dohromady nedá člověk, který není ani schopný vyndat originál, když je v jedno kuse.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Vymena potahu radicky a rucni brzdy
Autor: matheus (IP zapsáno)
Datum: 08.01.2009 11:50

Jak to ted myslis

Re: Vymena potahu radicky a rucni brzdy
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 08.01.2009 11:53

Ruční brzda je to samé pouze musíš odšroubovat celý prostřední plast :-)
Jinak osobní zkušenost pokud tam nedáš přímo ušité pro daný typ auta tak ti tam nebudou pasovat nebo to sice narveš ale bude to hnus.!

Já to vyřešil tak, že jsem koupil černou koženku v Řempu a mamča mi podle těch původních ušila nové :-) Jinakk myslím v Opavě je přímo na to firma která se tím zabývá. Na astra-g.cz byl dokonce i inzerát v sekci bazar prodám. Je to dost šikovná fy. která to za slušný prachy umí fakt suprově! A dají ti to i do "barvy" vozu.thumbs down

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Vymena potahu radicky a rucni brzdy
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 08.01.2009 11:57

matheus: Myslím to tak, že poštou přijdou dva kusy manžety a na ty plasty, které dělají spodek každé, si to musíš přičalounit sám.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Vymena potahu radicky a rucni brzdy
Autor: matheus (IP zapsáno)
Datum: 08.01.2009 12:09

Tak prilepit lepidlem to sand umi kaydz ne

Re: Vymena potahu radicky a rucni brzdy
Autor: Drahoš (IP zapsáno)
Datum: 08.01.2009 12:23

smileys with beertak já jsem na astře f dělal to samé. koupil jsem si na aukru červené potahy na ručku a řadičku... na ten plast (rámeček) u řadičky jsem to normálně přidělal šešívačkou a to samé na ručce a vše drží uplně nádherně. u tý ručky musíš vyndat ten plastík pod držákem ručky a tam je jeden šroubek ... je to jednoduchý a vypadá to fajne smileys with beer

Re: Vymena potahu radicky a rucni brzdy
Autor: matheus (IP zapsáno)
Datum: 08.01.2009 12:24

Drahos: nemuzes prosim udelat foto?

Re: Vymena potahu radicky a rucni brzdy
Autor: Drahoš (IP zapsáno)
Datum: 08.01.2009 12:29

jojo - nevim čeho chceš přesně fotku ... jako jak to vypadá ti musim vyfotit. zatim přikládám fotku řadičky z venku. napiš co chceš nafotit a já to nofotim až dorazim z prace ...

Přílohy: PB224529.JPG (98.8KB)  
Re: Vymena potahu radicky a rucni brzdy
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 08.01.2009 14:02

Drahoš:
Ty jojo, ta barevná kombinace tvýho autí je zajímaváeye popping smiley. Vypadá to jako v pekelný sluji thumbs down...

Re: Vymena potahu radicky a rucni brzdy
Autor: Drahoš (IP zapsáno)
Datum: 08.01.2009 17:56

JardaGSI :
víš jak, tahle to musí dopadnout když chceš mít hezkej interier, nemas prachy na kůži, tak musíš dát flock, ale zas musim dát barvy abych s tim mohl jezdit - jezdim s ni rad a casto a to by s bílým flockem nešlo :-) jo a je to jak v pekelný sluji s tim novým c20xe - díky za pochvalu

Re: Vymena potahu radicky a rucni brzdy
Autor: viktor (IP zapsáno)
Datum: 08.01.2009 23:10

nevie náhodou niekto ako tento problém vyriešiť u kadetta? je tam len taká guma na riadiacej páke ktorá pekne zapadá do toho plastu čo je na tuneli, ja som mal tú gumu totálne doničenú tak som to vyriešil tak že som prišil koženku z iného auta na tú spodnú časť gumy, vyzerá to lepšie ako predtým ale nie je to ono, potreboval by som nejaký plastový adaptér alebo dačo kde by som mohol prišiť koženku alebo neviem, a nemáte niekto skúsenosť so skrátením páky? chcel by som urezať z páky pár centimetrov ale ten mechanizmus na zaradenie spiatočny vyzerá dosť zložito

Re: Vymena potahu radicky a rucni brzdy
Autor: Drahoš (IP zapsáno)
Datum: 09.01.2009 05:49

já řadičku uříznul o dost cm. mechanismus jsem dal do řiti a natáhnul jsem si diodu k A sloupku, která se rozsvítí když dám zpátečku ... a nevimm jak na kadettu, ale na astře f to šlo sundat dobře ... thumbs down

Drahoš
Opel Astra f c20xe
www.united-cars.cz

Re: Vymena potahu radicky a rucni brzdy
Autor: Papez (IP zapsáno)
Datum: 09.01.2009 18:23

Drahoš ma pravdu kratil sem to na vectře A a i na astře jen s rozdilem ze sem zadnou diodu nemontoval ten mechanismus ma svuj ucel nerad bych dal v kolone misto 1 Spatečku jen sem vymontoval ten prstýnek a mechanismus taham přez manžetu mel sem z toho strach ale je to fajn a navic manzetu mi šila žena

Re: Vymena potahu radicky a rucni brzdy
Autor: viktor (IP zapsáno)
Datum: 09.01.2009 21:54

fajn, asi skracovať nebudem lebo chcem zachovať tú poistku, len nikde neviem nájsť poťah ktorý je určený na kadetta, lebo nemám tam plastový rámček ktorý by som mohol tou koženkou obšiť takže neviem ako to vyriešiť

Re: Vymena potahu radicky a rucni brzdy
Autor: Tondach Astra F C16SE (IP zapsáno)
Datum: 25.01.2009 22:00

Pánové,nebuďte lakomí a dejte vydělat profesionálům...smiling smiley
[www.rjvilma.cz]
[www.manzety.wz.cz]

Jdi na stránku: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **         **    **   *******   **     ** 
    **     **    **   **   **   **     **   **   **  
    **     **    **   **  **           **    ** **   
    **     **    **   *****      *******      ***    
    **     *********  **  **           **    ** **   
    **           **   **   **   **     **   **   **  
    **           **   **    **   *******   **     ** 
Powered by Phorum.