www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
lemy na astra cabrio
Autor: berni (IP zapsáno)
Datum: 20.01.2009 09:26

rád bych poprosil o radu. Potřebuji poopravit zadní blatník, přesněji lem (95 bertone). Bohužel jsem nenarazil na náhradní lem (půlměsíc) na kabrouše...má někdo nějaký odkaz na výrobce, dovozce??

Re: lemy na astra cabrio
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 20.01.2009 09:27

Ani na hatchbacka?

Re: lemy na astra cabrio
Autor: Honza (IP zapsáno)
Datum: 20.01.2009 09:58

A není to stejné jako u sedana???
Mrkni na Mjauto...dle mého soudu to tam mají.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Honza (20.01.2009 10:19)

Re: lemy na astra cabrio
Autor: berni (IP zapsáno)
Datum: 20.01.2009 10:44

no právě že to není stejné, kabro má kulatý lem bez toho rovného prolisu nad ním...a není to ani na sedanu ani na hatchbacku...zde je ten problém...zkuste třeba obrázek [katalog-automobilov.sk] . a právě ten lem by jsem potřeboval...a na mjauto sice v katalogu mají..ale je to díl na sedana:c(..(omlouvám se za špatnou volbu kmene fora)

Re: lemy na astra cabrio
Autor: polak64 (IP zapsáno)
Datum: 20.01.2009 17:05

čus co tam zkusit předních blatníků ?? winking smiley

Re: lemy na astra cabrio
Autor: berni (IP zapsáno)
Datum: 21.01.2009 14:08

no, přední blatníky mají menší poloměr toho lemu, a jsou více vytažené...takže totožné ty lemy nejsou...pokud by jsem chtěl měnit oba lemy..potom by to snad šlo...ovšem mě se jedná jen o jeden a navíc by jsem strašně nerad změnit originální tvář vozu...asi zkusím rovnou autorizovaného opel servisa, třeba mi poradí...i dyž bych raději nakoupil levněji, to je jasné..proto pokud by někoho ještě něco napadlo, budu rád...další možnost je dát to prostě šikovnému klempířovi, z kusu plechu by to zmáknout šlo...zde bude ale cena taky jiná než když to vyříznu a navařím doma...ale ve finále asi takový rozdíl nebude:c))..

Re: lemy na astra cabrio
Autor: berni (IP zapsáno)
Datum: 29.01.2009 09:30

tak jsem byl přímo v oplu (Br,Komín) a výsledek pátrání po lemech...opravné sady nevedou (což se dalo čekat), mohli by se pokusit objednat jen celý zadní blatník..bohužel ale zrovna nejel jejich počítačový systém, tak nebyl schopen prodavač říct kolik přesně bude stát, jeho odhad byl minimálně 7-9 tisíc, ovšem na 100% si jejich dostupností jist nebyl...



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **         **    **  **        **    **  **      ** 
 **    **   **   **   **        ***   **  **  **  ** 
 **    **   **  **    **        ****  **  **  **  ** 
 **    **   *****     **        ** ** **  **  **  ** 
 *********  **  **    **        **  ****  **  **  ** 
       **   **   **   **        **   ***  **  **  ** 
       **   **    **  ********  **    **   ***  ***  
Powered by Phorum.