www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: Zatmaveni predni svetel
Autor: Honza (IP zapsáno)
Datum: 22.02.2009 22:24

m.artty:
jj...jsou pěkný.
Já spíš tím chtěl poukázat na to, že než se pouštět do nějakého "vlastního" zatmavování, kde výsledek je asi silně nejistý, tak bych šel touto cestou. Myslím, že nestojí zase takový jmění a když už to někdo prodává (kord v německu), tak snad s tím už nějaké zkušenosti má,...aby to "jakštakš" svítilo,mělo to nějakou kvalitu, možná i nějakej certifikát atd. Ikdyž se samozřejmě můžu mýlit, páč v dnešní době člověk nikdy neví a čert nikdy nespí.:-))

Re: Zatmaveni predni svetel
Autor: Chosse (IP zapsáno)
Datum: 23.02.2009 09:34

Tak ty čirý už tady jedno dával Kubi a jsou buď úplně čirý a nebo trochu do černa... Do těch bych šel...thumbs down

Kadett E GSi C20NE rv. 91

Re: Zatmaveni predni svetel
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 23.02.2009 15:05

Honza: jj, taky bych je asi radši koupil (když se daj sehnat), než něco vymejšlet a sr*t se s tím...

Chosse: já bych do nich taky šel... jen s tou dopravou by byl problém

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)

Re: Zatmaveni predni svetel
Autor: Tazy (IP zapsáno)
Datum: 23.02.2009 18:01

to JardaGSi
Jo jenze to neni obycejnej sprej z globusu ! tam mozna snanis ty ,ty tvoje funkčními doplňkysmiling smiley Tahle barva se neloupe a kdyz rozsvitis svetlo tak to jen o malinko tmavsi. Kdyz nevis jak moc to mam zatmaveny tak si bez prudit nekoho jinyho.
ty svetla tam mam 2 roky a policajti nikdy nic nekly. nevis co se jim nelibilo na mim aute tak si jdi radsi placat babovky na pisek nez tu nekoho urazet !

Tazy

Re: Zatmaveni predni svetel
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 23.02.2009 18:48

Pokud toto vlákno budete rozvíjet v podobném směru, smažu ho. Bavte se o autech, raďte si. Prosím.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Zatmaveni predni svetel
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 23.02.2009 22:42

Tazy:
Já tam napsal jen svůj osobní názor, kterým nechci nikoho prudit ani dráždit, natož urážet. Jestli se tak stalo, promiň mi, ale každé fórum je jen snůžka subjektivních názorů a dojmů...
Btw, za cos teda dostal flastr, když ne za ty světla (já to tak pochopil, když jsi to napsal do tohohle vlákna)?

Re: Zatmaveni predni svetel
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 24.02.2009 07:36

Jejda, jak se to tady rozjelo. O te cire optice se tady vi, ale je "nemozna" preprava, uz se to resilo. Ty z toho ebay jsou dost drahe a jeste preprava no... nevim co si kazdy pod pojmem zatmaveni predstavuje, ale ja rozhodne ne strikani paraboly, abych nic nevidel, udelal jsem to tak, jako to ma napr. fabie, sviti to uplne normalne, a ten blikac je taky OK

http://lh3.ggpht.com/_-6O1e6-PIKU/SZ2G1rHnFzI/AAAAAAAACic/8h6LOHibz88/moto_0002_resize_0.jpg

Az to bude na aute, tak nahodim fotky. A strazci zakona nemaj co rict, je to jen ciste esteticka uprava, nezasahuje to do funkcnosti. Za to odsuzuju zatmavovani zadnich svetel, na to tady je daleko lepsi alternativa. [lh6.ggpht.com] A kdo si netroufa to svetlo rozebrat a zatmavit, tak at se zdrzi komentaru, ze by se s tim nesr.. smiling smiley

Re: Zatmaveni predni svetel
Autor: Chosse (IP zapsáno)
Datum: 24.02.2009 11:45

Luke - až to budeš mít na autě hoď mi to do mejlu,taky to chci vyzkoušet jak to bude vypadat tak ať mám představu... Mám doma starý světla tak bude test

Kadett E GSi C20NE rv. 91

Re: Zatmaveni predni svetel
Autor: Drahoš (IP zapsáno)
Datum: 25.02.2009 14:12

hoď spíš fotky sem smileys with beer čeká na to víc lidí !!!

Drahoš
Opel Astra f c20xe
www.united-cars.cz

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **     **  **              **  **     ** 
 **    **  **     **  **              **  **     ** 
     **    **     **  **              **  **     ** 
    **     *********  **              **  ********* 
   **      **     **  **        **    **  **     ** 
   **      **     **  **        **    **  **     ** 
   **      **     **  ********   ******   **     ** 
Powered by Phorum.