www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Klepání
Autor: WeNtiL (IP zapsáno)
Datum: 18.02.2009 15:43

Cau kluci.Helet mam doc ela uz delsi dobu problem....uvnitr auta mi porad neco klepe.....a praska....Jde to ze dveri..ale kdyz sundam tapecak tak nemzu za boha zjistit co..vsechno je podotahovane a pevne....vsechno co by mohlo praskat sem zalepil kabelas vsechno ale stale nic......a taky me stve ze zadni dvere mi strasne rezonujou...nemate s timhle nekdo zkusenost???diky..ASTRA F 95

Re: Klepání
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 18.02.2009 16:10

Které dveře to dělají?

Mě to dělají zadní za řidičem je to výstuhou, zkus dát něco mezi plech dveří a tu výstuhu.

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Klepání
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 18.02.2009 16:17

Obycejne tohle delaji cepy v pantech, nebo bordel v omezovaci.

Re: Klepání
Autor: wentil (IP zapsáno)
Datum: 18.02.2009 19:44

ufff.Tak nevim..protoze mezi vystuhu uz sem dal molitan asi 1cm sirokej....takovej jak se dava ve stavebnictvi pod podlahu..je tvrdej i dost...a omezovace sem mel vyndane a taky to delalo furt...ale je pravda ze kdyz privru dvere tak ty dvere maji vuli nahoru a dolu...ale zmeni se to kdyz vymenim jen ty cepy?Nebo jsou vymleta uz pouzdra v pantech?

Re: Klepání
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 18.02.2009 20:16

Tady vyvstává otázka - koukal jsi se jestli nemáš někde podřené místa kolem dveří na karoserii jak ty dveře třeba bouchají o skelet auta?! pak panty?

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Klepání
Autor: WeNtiL (IP zapsáno)
Datum: 20.02.2009 18:50

gizmo_cz: jo koukal nebouchaji mi o skelet ale proste jen v nich cvaka.....

Re: Klepání
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 20.02.2009 20:54

Nápady došly sad smiley

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Klepání
Autor: wentil (IP zapsáno)
Datum: 07.03.2009 22:36

cus hele lidi jak jste psali ze to klepani by mohli delat cepy v pantech tak je to asi pravdepodobne vono..protoze kdyz sem dnes menil kola a zvedl predek tak se to v pantech silene prohlo a sli spatne i otevrit...ale chci se zeptat zda nevite jak se pohybujou ceny za nove cepy a zda se daji volne sehnat..diky

Re: Klepání
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 08.03.2009 17:20

Zavolej si do Opela, druhovyrobu jsem nevidel.

Re: Klepání
Autor: Láďa (IP zapsáno)
Datum: 09.03.2009 12:35

Je to v řádu desetikorun - můžu se mrknout protože jsem je kupoval. Jen jsem se ještě nedostal k jejich výměně - po těch letech se původním moc ven nechce.

Re: Klepání
Autor: wentil (IP zapsáno)
Datum: 11.03.2009 19:48

No muzes mrknou no....ja sem vcre sehnal dva na vrakaci z nejake vectry a sehnal sem i tu krytku tazneho...

Re: Klepání
Autor: Láďa (IP zapsáno)
Datum: 16.03.2009 20:52

Koukal jsem a jeden čep stojí u opela 20Kč, takže jedny dveře 40Kč. Bylo to přímo na Kadetta.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********   **     **  **     **  **    ** 
 ***   ***  **     **  **     **  **     **  ***   ** 
 **** ****  **     **  **     **  **     **  ****  ** 
 ** *** **  **     **  **     **  *********  ** ** ** 
 **     **  **     **  **     **  **     **  **  **** 
 **     **  **     **  **     **  **     **  **   *** 
 **     **  ********    *******   **     **  **    ** 
Powered by Phorum.