www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Aktuální stránka: 6 z 8
Re: zadní světla na combi
Autor: MartinTomáš (IP zapsáno)
Datum: 29.11.2008 12:08

No tak se ho na to zeptej!! Se těším na odpověď

Opel Astra Caravan F X17DTL r.v. 95

Re: zadní světla na combi
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 29.11.2008 17:07

the finger smiley si to budeš muset obstarat sám, já o ně nestojím tongue sticking out smiley mám hatchback, ale kdybys ten inzerát nenašel, můžu poslat kontakt.

Re: zadní světla na combi
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 29.11.2008 20:27

Cus Našel ten inzerát někdo? Já to prošel s nic? Pomohla by i cenová relace za kolik ho prodával?

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: zadní světla na combi
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 30.11.2008 06:56

Panáček asi málo hledal smiling bouncing smiley

[opel.sbazar.cz]

[auto.bazos.cz]

Prodává ji za poďocha

Re: zadní světla na combi
Autor: alex (IP zapsáno)
Datum: 26.05.2009 17:45

vyrobce MHW.cena cca 4.5tis.kc ale to uz kazdej vi!ze? k sehnani E-bay nebo vylet do nemec...smiling bouncing smiley juj sem to nepatri!!! omlouvam se!! to je na bryleeye rolling smiley



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil alex (26.05.2009 17:48)

Přílohy: opel_astra_car_musta.jpg (9.4KB)  
zadní lampy na caravan...
Autor: Dj.Pirat (IP zapsáno)
Datum: 05.06.2007 11:43

ahojky, mam takovy problemek, koupil jsem si opel astra caravan, r.v. 95, a shanim zadni tuningove lampy na tento vuz, nikde je nemohu najit ani sehnat, ocenim jakoukoliv radu, ci pomoc. diky moc, fanda z chebu

Re: zadní lampy na caravan...
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 05.06.2007 14:56

Hledáš dobře, prostě neexistují.angry smileyangry smileyangry smiley

Re: zadní lampy na caravan...
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 05.06.2007 16:38

Tak to bych se hádal! Jsou! Ovšel cena je příšerná!!

[www.cartechgroup.cz]

Když jsem byl před rokem v Německu v Hofu, tak jsem tam v jednom obchodě viděl BÍLÉ ČIRÉ ZADNÍ LAMPY na caravana F!! Bohužel si již nepamatuji kde angry smileyangry smiley Jinak bych si je hned jel koupit!!

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: zadní lampy na caravan...
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 05.06.2007 20:20

Hm tak koukám že je to na G čili na hov..

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: zadní lampy na caravan...
Autor: Bull (IP zapsáno)
Datum: 18.06.2007 13:48

Loni jsem se pokoušel vyrobit čirou zadní optiku na kombika F,po dvou nezdařených pokusech jsem toho nechal.Stálo mě to kupu nervů a asi 3000,-Kč.Dodnes je mám hozená kdesi v garáži.
Využil jsem pouze LED diody.Mají větší svítivost a pěkně to vypadá.
Viděl jsem pouze na obrázcích zatmavené lampy,vypadalo to pěkně.Vím že se prodávají tuningové překryty (www.carbonia.cz),ale mě osobně se to nelíbí.Vypadá to celkem debilně.

Čiré zadní lampy Astra Caravan
Autor: StreetRider (IP zapsáno)
Datum: 13.11.2007 10:34

Nevítě nekdo z vás kde by se dala sehnat čirá optika dozadu na Astru caravan?Prolezl jsem snad celej net a nikde to nemůžu najít,viděl jsem to jednou na ebay ale pak to tam nebylo.Dík moc za radu

Re: Čiré zadní lampy Astra Caravan
Autor: ada (IP zapsáno)
Datum: 13.11.2007 11:41

Na astru F caravan údajně žádná není.sad smiley Použij HLEDAT a na to téma najdeš hafo příspěvků.

Re: Čiré zadní lampy Astra Caravan
Autor: spider (IP zapsáno)
Datum: 28.10.2008 21:14

Na Astru F caravan zadní čirá optika existuje,ale je to obrovská rarita.Sehnat takový světla se rovná výhře Jackpotu ve Sportce.Už jsem uvažoval i o výrobě vlastní...sundat barevný kryt a vyrobit z čirého plexi nové překryty...no uvidíme,zima bude dlouhá,tak se k tomu snad dostanu:-)

Re: Čiré zadní lampy Astra Caravan
Autor: StreetRider (IP zapsáno)
Datum: 07.11.2008 15:33

Taky jsem nad tím uvažoval,tak jak budeš tenhle nápad realizovat tak napiš;-)

Re: Čiré zadní lampy Astra Caravan
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 26.03.2009 15:20

Cus chlapi. Tak jak to vidíte s těma zadníma bílýma světlama? sice jsem ted vrazil 18ti do auta kvůli novýmu turbu, ale tohle prostě musím mýt!!!
[www.rollertuningpage.de]

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: zadní lampy na caravan...
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 27.03.2009 11:03

ZAJÍMALO BY MĚ, KOLIK LIDÍ BY MĚLO ZÁJEM O ZADNÍ BÍLÉ "SVĚTLA" NA ASTRU F CARAVAN?!!

Jde o to, že se nevyráběli, ale pár jedinců (převážně z Německého klubu Opel) je má vyrobené. trošku jsem potom šel a zjistil, že rozebrali zadní světla a podle toho původního"červeného" plastu nechali vyrobit formu a fy. na výrobu plastů jim udělala pár bílých krytů, které pak nalepily místo těch původních červených.

no něco podobného by jsme mohly udělat? kdyby byl dostatečný počet uchazečů! samozřejmě čím víc, tím by to bylo levnější!

[www.koplast.cz]

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: zadní lampy na caravan...
Autor: StreetRider (IP zapsáno)
Datum: 03.04.2009 16:53

Já bych do toho šel,sháněl jsem je jak je rok dlouhej!:-)

Re: zadní lampy na caravan...
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 04.04.2009 07:42

gizmo> nechci Ti brat iluze, ale ty zadni tmave svetla co vidis na obrazku nejsou home made drinking smiley vyrabel je Irmscher, uz jsem je videl i na ceske Astre na avizu, dokonce jsem semka daval odkaz a fotky.. ja presne takove sehnal po roce na hatch smileys with beer

Re: zadní lampy na caravan...
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 04.04.2009 09:03

Mě psali borci z NJ webu, že si je nechali udělat tak, jak jsem popisoval - není to z mé hlavy. Když jsi je sehnal (mimochodem gratuluju! thumbs down ) poděl se s náma o zkušenosti kde koupit a zakolik. Díky.

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: zadní lampy na caravan...
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 07.04.2009 17:59

Gizmo> tady se neni o co delit, to je proste o dennim sjizdenim inzerce, bylo to tak ze jsem videl jedno GSi co tyhle lampy melo, nevahal jsem.. zavolal tam.. a uz to bylo.. majitel prodavajiciho GSi mi ty lampy vymenil za cirou optiku s doplatkem smileys with beer celkem me vysly na 1200,-

Aktuální stránka: 6 z 8


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **         ********         **  **      **  **     ** 
 **    **   **     **        **  **  **  **   **   **  
 **    **   **     **        **  **  **  **    ** **   
 **    **   ********         **  **  **  **     ***    
 *********  **         **    **  **  **  **    ** **   
       **   **         **    **  **  **  **   **   **  
       **   **          ******    ***  ***   **     ** 
Powered by Phorum.