www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Koroze kolem víka nádrže
Autor: joop (IP zapsáno)
Datum: 24.03.2009 09:10

Zdravím, máte někdo zkušenosti jak postupovat při korozi kolem víka nádrže? Lemy atd mám opravené, ale tohle by byla asi dost práce na ho-no:-/ Koroze uz je i vevnitr za víkem, zacina to tam od koroze cele praskat, je nejake nebezpečí, ze by to mohlo mit vliv nejak na tu nadrz primo? Jsem laik, neukamenujte me. A nic podobneho jsem v "hledat" nenasel,diky moc

Re: Koroze kolem víka nádrže
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 24.03.2009 09:17

Tuhle cast samozrejme taky sezes, tak ze pokud mas opraveny lemy, vymen i tohle.
POkud je to hodne zrezly, tak uz to stejne nijak moc nezachranis.

Bohuzel nepises na jakem to je aute...

Re: Koroze kolem víka nádrže
Autor: joop (IP zapsáno)
Datum: 24.03.2009 10:10

Jaj, omlouvám se...je to F-ko Astra, hatchback 96...no lemy atd mam proste prebrouseny,prestrikany atd,zadna vymena...udelal jsem to v lete a pres zimu to stejne zase vylezlo.

Re: Koroze kolem víka nádrže
Autor: dokturek (IP zapsáno)
Datum: 24.03.2009 10:34

ja to musel dělat taky stači koupit tenhle kus
www.mjauto.cz

Přílohy: klk5050522.JPG (6.1KB)  
Re: Koroze kolem víka nádrže
Autor: joop (IP zapsáno)
Datum: 24.03.2009 10:49

Uau, to teda koukam...to je zcela jiste ten "vnitrek" kolem víka nadrze, ze? Mate zkusenosti s vymenou? Jak slozity je to proces?

Re: Koroze kolem víka nádrže
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 24.03.2009 11:04

No vis, vzhledem k tomu ze se na takovou vec ptas, nemas vubec predstavu jak se klempirina dela.
Dam Ti dobrou radu, nech si to udelat. A kdy uz se bude delat tohle, vymenil bych i ty lemy.

Re: Koroze kolem víka nádrže
Autor: joop (IP zapsáno)
Datum: 24.03.2009 12:02

Nebudeme si nic nalhavat...nemam:-) Mohl by jsi mi Stando zkusit dat cca odhad na kolik by u klempire vysly ty prahy a to viko? Opravdu jen cca, jestli s tim mas treba aspon z doslechu zkusenosti. Diky

Re: Koroze kolem víka nádrže
Autor: joop (IP zapsáno)
Datum: 24.03.2009 12:02

Pardon..ne prahy,ale lemy

Re: Koroze kolem víka nádrže
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 24.03.2009 12:16

Material stoji par korun, predpokladam ze by ses do 1000kc vesel, prace je na tom relative malo, tak ze kdyz to prezenu 1500kc.
No a ted prijde to nejhorsi, a to kdyz to budes chtit lakovat. Priprav se na cca 1500 na jednu stranu a to sem asi jeste levnej.
Tak ze strizlivy odhad je nekde kolem 5000kc.

Re: Koroze kolem víka nádrže
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 24.03.2009 12:18

Nicmene si myslim, ze pokud to toho nejaky klempir rejpne, najde asi i dalsi mozny problemy, jako jsou treba zadni kapsy, zadni cast prahu atd... Ale treba taky ne smiling smiley

Re: Koroze kolem víka nádrže
Autor: dokturek (IP zapsáno)
Datum: 24.03.2009 12:19

mě to dělal jeden garažnik za 3000 kč bez materialu měnil lemy ten plech kolem nadrže a jednu kapsu + lak bylo to v roce 2005

Re: Koroze kolem víka nádrže
Autor: joop (IP zapsáno)
Datum: 24.03.2009 12:26

Diky za info kluci



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  *******   ********   **     **  ********  **      ** 
 **     **  **     **  **     **  **        **  **  ** 
 **         **     **  **     **  **        **  **  ** 
 ********   **     **  *********  ******    **  **  ** 
 **     **  **     **  **     **  **        **  **  ** 
 **     **  **     **  **     **  **        **  **  ** 
  *******   ********   **     **  ********   ***  ***  
Powered by Phorum.