www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Klíče Astra F
Autor: lukyrallye (IP zapsáno)
Datum: 29.03.2009 06:15

Ahoj komunito. ri koupi sve astry F jsem dostal jen jeden klic. Nic nechci nechavat nahode a rad bych si enchal udelat jeste jeden. Vcetne kodu.
Na netu jsem koukal ze se prodavaji i repliky vystrelovacich klicu nemckeho koncernu. I s manzetama pro Fko. Nemate s tim nikdo zkusenosti? Pripadne kde vam to udelaji, nejlepe Praha.

Re: Klíče Astra F
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 29.03.2009 08:57

Jestli jsi to auto koupil v neznámém bazaru a je v top stavu tak:

No jeden klíč? hele poradím ti jednu věc! Zajdi si k autu rozdělej si zrcátka a prohlídni je jestli není jeden náhodou v nich! myslím to vážně!!

a za další pokud jsi takhle koupil auto, zajdi na vrakoviště a být tebou koupím si jiné zámky! Jsou jich tam mraky a ty nebudeš mít strach že ti to auto někdo za týden ukradne protože bude mít klíč k autu smiling bouncing smiley

PS: Kupovat auto s jedním klíčem je docela divný ne? Vím že tyhle auta se už nekradou ale čert nikdy neví!

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Gizmo_CZ (29.03.2009 08:57)

Re: Klíče Astra F
Autor: lukyrallye (IP zapsáno)
Datum: 29.03.2009 09:51

No s tema zrcatkama si delas prdel ne. Neznam hovado ktery by davalo klicek do zrcatek.

Jinak auto jsem koupil od znameho ktery klic nekde doma zahrabal a nepredpokladam ze by mi auto kradl.

Ale prosim o odpoved pokud ji nekdo zna na ty vystrelovaci klice

Re: Klíče Astra F
Autor: Juri (IP zapsáno)
Datum: 29.03.2009 10:24

Budeš se asi divit, ale Gizmo má v tomto pravdu a nedělají to hovada ale profi
zloději, že si připraví náhradní klíč do zrcátek. To že máš auto od známého
nemohl Gizmo tušit. Pokud jsi z Prahy tak si zajdi ke Zralýmu a určitě Ti dají
několik typů kde Ti nakódované klíče k imobilizéru přidělají.

Re: Klíče Astra F
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 29.03.2009 11:19

Pokud koupíš vystřelovací klíče s tou správnou planžetou, kdykoli kde dělají autoklíče ti ji vybrousí a zároveň by ti měli být schopni udělat duplikát čipu. Čip samozřejmě musíš vložit do plastu toho vystřelovacího. Akorát pokud máš originál DO na centrál, nepůjde ti to DO z klíčku. Leda bys koupil sadu DO centrálu s těmi klíči a zapojil si to.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **     **        **  **        **      ** 
 **        ***   ***        **  **        **  **  ** 
 **        **** ****        **  **        **  **  ** 
 ******    ** *** **        **  **        **  **  ** 
 **        **     **  **    **  **        **  **  ** 
 **        **     **  **    **  **        **  **  ** 
 ********  **     **   ******   ********   ***  ***  
Powered by Phorum.