www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
zašlý lak
Autor: Tadeáš Palusga (IP zapsáno)
Datum: 27.06.2009 17:15

Ahoj, jakou pastu (myšleno značku a typ) byste mi doporučili na obnovu zašlého laku? nemám s tím zkušenosti a nechci si koupit něco za 100kč, jako minule a poškodit si tím zbytek, co tam zbejvá...


lak už jsem zavrhnul pred pul rokem bo jste me tu presvedcili, ze je to hodne prace ... a uz by se to asi nevyplatilo... astru chci dojezdit ale nechci jezdit v cervenym pomeranci smiling smiley

=================
AstraF/95 X16SZ

Re: zašlý lak
Autor: m.king (IP zapsáno)
Datum: 27.06.2009 20:23

Osvědčila se mi autokosmetika Turtle Wax color magic. Koupíš v barvě svého auta. V balení je i opravná tužka na škrábance.

m.king Astra F sedan X 17 DTL 94/12

Re: zašlý lak
Autor: Tadeáš Palusga (IP zapsáno)
Datum: 27.06.2009 23:37

o turtle wax jsem už slyšel, takže mě potěšilo, že zmiňuješ právě ten... pokud s ním máš tedy dobré zkušenosti, tak do něj tedy asi půjdu.. Jak ale na objednávku přes internet... jak se mám oreintovat v barvách?

ale které z toho?? mám koupit?

[www.automax.cz]

link je ilustrativní, nebudu kupovat tam, ale je to první, co jsem našel smiling smiley

tu brusnou pastu a odstraňovač škrábanců?? odstraní ta brusná pasta ten pomeranč??

já mám totiž pocit, že ten můj lak už byl jednou brusnou pastou dělanej (než jsem to koupil...) neuškodí to?

=================
AstraF/95 X16SZ

Re: zašlý lak
Autor: Tadeáš Palusga (IP zapsáno)
Datum: 27.06.2009 23:42

prolézám to znovu a už asi vím co myslíš... myslíš tohleto....

[www.wd-40.cz]

=================
AstraF/95 X16SZ

Re: zašlý lak
Autor: m.king (IP zapsáno)
Datum: 28.06.2009 08:11

Jo, to je ono. KUpoval jsem ho myslím v OBI.

m.king Astra F sedan X 17 DTL 94/12



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  ********  **      **  ********  **     ** 
    **     **        **  **  **     **     ***   *** 
    **     **        **  **  **     **     **** **** 
    **     ******    **  **  **     **     ** *** ** 
    **     **        **  **  **     **     **     ** 
    **     **        **  **  **     **     **     ** 
    **     ********   ***  ***      **     **     ** 
Powered by Phorum.