www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
šíbr
Autor: hlous (IP zapsáno)
Datum: 18.07.2009 18:44

cuus borci..hele mensiproblemek....mam stresni a nejde mi otevrit nahoru..dozadu jde vsechno cajk ale nahoru ne....muze nekdo poradit??astra f.... ja nevim ejstli nekdo nemate zkusenost s tahlama vevnitr nebo mechanizmem..jednou sem to delal na rencku ale tam to bylo elektrikou a tady je to ruco

Re: šíbr
Autor: D.J. (IP zapsáno)
Datum: 18.07.2009 19:12

Cha, tak to já to mám na Kadettu naopak, jde mi nahoru a nejde zasunout. Jednou mi ho mechanik rozhýbal, ale po zimě zas nešlo. Takže se připojuju k tvému dotazu, i když už jsem smířený s tím, že je to starčí kára a některé věci je lepší neřešit.smiling bouncing smiley

Re: šíbr
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 18.07.2009 19:13

*****Moderátor*****
A zase zmizel jeden příspěvek.
Přes soukromé zprávy, nebo mailem ju? smiling smiley

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Vendys (18.07.2009 23:27)

Re: šíbr
Autor: koule gsi (IP zapsáno)
Datum: 19.07.2009 17:20

to D.j. : zatlac zvrchu na ten sibr a pujde to ale musis na obou stranach a u strany kam zajizdi do strechy a pritom tocit klickou jako kdybys to chtel zasunout ja jezdil rok a delalo mi to taky a pak jsem se v tom stoural az jsem do toho mrdnul a ejhle jaednou to fachalo ....pak az ho budes mit otevreny tak to poradne narvy vazelinou me pak chodil super....no a ted jsem tam dal elektrickej z astry...

Re: šíbr
Autor: hlous (IP zapsáno)
Datum: 19.07.2009 20:52

No jo ale tak u kadeta to je stara bolest to ma i kamos zatlaci a jede mu..jenze ja muzu tlacit a maximalne mi vyleze noce ze zadkua le sibr nahoru nic.-D

Re: šíbr
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 19.07.2009 20:55

hlous: napiš mi tvuj mail ;-) něco bych tu možná měl.

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)

Re: šíbr
Autor: Chosse (IP zapsáno)
Datum: 20.07.2009 06:26

Takže komu nejde zasunout : Musíte vyhodit ven sklo což jsou 3 a 3 šroubky na 8mičku klíč.Poté se vam ukáží ty dvě strany mechanismu na pravé a levé straně.Ve předu jsou dva koníky, které drží šíbr zaaretovaný při otevírání do vrchu aby nepojel dozadu,jelikož jsou z hliníkové slitiny tak se ohnou po těch letech a pak se dostatečně neodjistí.Je proto potřeba je ohnout do roviny - opatrně a pak bude zajíždět jako o život.Co se týká nevysouvání nahoru - točit kličkou jde ale kouše se sklo ?

Kadett E GSi C20NE rv. 91

Re: šíbr
Autor: hlouš (IP zapsáno)
Datum: 21.07.2009 13:06




Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   ********  ********   *******   ******** 
 **     **  **        **        **     **     **    
 **     **  **        **        **     **     **    
 **     **  ******    ******     ********     **    
 **     **  **        **               **     **    
 **     **  **        **        **     **     **    
 ********   **        ********   *******      **    
Powered by Phorum.