www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
přední blikač
Autor: markulin (IP zapsáno)
Datum: 15.11.2009 16:59

ahoj..zdravím všechny opláky..nenašel jsem tohle téma,,tak se omlouvám,,,astra 1.4 x14nz,,prasklo mi sklíčko co chrání přední blinkr,,,ne že by se mi nechtělo ale po letmém pruzkumu ..porádí mi někdo jak ho celý vyměnit za nový ..nebo existuje schůdnější cesta--to teda nevím jak se k němu dostat?snad ne demontáž svetel .narazníku či blatníku???

Re: přední blikač
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 15.11.2009 17:14

Vyndej zajištovací šroubek mezi světlometem a blikačem, pak vysun směrem z vozu ven. Jukni na obrázek.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Přílohy: (37.2KB)  
Re: přední blikač
Autor: markulin (IP zapsáno)
Datum: 15.11.2009 17:43

ju ju. díky .hned jak bude světlo...to mi spad kamen..mám ze servisu hrůzu..taky zdravim

Re: přední blikač
Autor: markulin (IP zapsáno)
Datum: 15.11.2009 17:50

a nevědel bys prosím tě jak sundat humáně airbag abych se dostal na tisícihran volantu..nechci rozštelovat geometrii jen pootočit volantem aby byl rovně...

Re: přední blikač
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 15.11.2009 18:00

Musis v prvni rade odpojit baterku. Z druhy strany volantu jsou 2 sroubky, ktery airbag drzi. Sundas a odpojis ho a vidis tisicihran.
Ale pokud mas volant hnutej jen nepatrne, tak to na tisicihranu nesrovnas. Je treba na cepech rizeni, ale ne doma v garazi.

Re: přední blikač
Autor: markulin (IP zapsáno)
Datum: 15.11.2009 18:33

NO NEPATRNĚ....PŘEDSTAV SI VOLANT VE DOROVNÉ POLOZE JAKO NA HODINÁCH PŘIMKU PROCHÁZAJÍCÍ 9 A 3,,A JÁ HO MÁM ,ZHRUBA JAKO BY PROCHÁZELA 8 A 2

Re: přední blikač
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 15.11.2009 18:51

Tak to bys mel na tisicihranu srovnat.
Nicmene je otazka, jakym zpusobem se volant rozhodil. POkud pri vymene cepu a nasledne geometrii, bylo by lepsi ho opet srovnat na cepech.

Re: přední blikač
Autor: markulin (IP zapsáno)
Datum: 15.11.2009 19:16

NO DOVAZLI TO TAK UŽ Z RAKOUS..BYLO TROŠKU BOURANÉ..GEMETRIE SEDÍ...NETÁNETO DO STRAN ANI PO 15000KM NEJSOU SJÍŽDENE GUMY..DÍKY ZA MYŠLENKU



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **    **  ********  **     **  ********  
 **        ***   **     **     **     **  **     ** 
 **        ****  **     **     **     **  **     ** 
 ******    ** ** **     **     *********  **     ** 
 **        **  ****     **     **     **  **     ** 
 **        **   ***     **     **     **  **     ** 
 **        **    **     **     **     **  ********  
Powered by Phorum.