www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
interier a material
Autor: Honza-11 (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2010 20:32

Zdravím vas vsechny mam na vsechny dotaz co se tyce lepidel na koženky a plasty-dvere ,palubovka.muzete mi doporucit nekdo osvedcenou metodu.Diky predem .Honza

Re: interier a material
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2010 20:45

Pouzivam chemopren a bez problemu.

Re: interier a material
Autor: Honza-11 (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2010 20:54

a koženka muze byt jaka koli nebo snad rozdil je nejak vyrazny

Re: interier a material
Autor: Honza-11 (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2010 20:59

každopadne dekuji za info----- chci oživit" staříka"

Re: interier a material
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 18.02.2010 03:31

V poměru cena-výkon-vzhled se mě osobně nejvíce osvědčila koženka DOLARO.
Cena je cca 160kč za běžný metr. [www.tomi-trutnov.cz]

Co se týče lepidla je vhodný Soudal nebo Chemopren (Vyjde to co do kvality nastejno jen Soudal je levnější) Doporučuji taky čalounické lepidlo - ale tam cenu nevím.

Určitě ale lepidlo rozředit ředidlem!!

Co se techniky potahování týče, koženka má fantastickou vlastnost natahování při jejím nahřívání horkovzdušnou pistolí. JEN S TÍM NAHŘÍVÁNÍM OPATRNĚ ABYS JÍ "NESPÁLIL"!! Je lepší si to nejprve 2x3x zkusit nanečisto a pak teprve do toho jít na ostro.

Můžu říci, že auto takto potažené a pokud se to opravdu povede, vypadá fantasticky! Jukni třeba na můj návod na potažení interiéru vozu co je zde na webu - není to sice o kožence, ale aspoň ti pomůže při demontáži vnitřku auta.

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **     **  ********   **    **  **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **   **   ***   *** 
 **     **  **     **  **     **  **  **    **** **** 
 ********   **     **  ********   *****     ** *** ** 
 **     **   **   **   **         **  **    **     ** 
 **     **    ** **    **         **   **   **     ** 
 ********      ***     **         **    **  **     ** 
Powered by Phorum.