www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Manuálně nastavitelné světlo?
Autor: djibril.9 (IP zapsáno)
Datum: 04.03.2010 17:52

Hledal jsem a přesto nenašel, proto zakládám nové téma.

Mám dotaz a to jestli lze u ASTRY F namontovat motorek do manuálního světla neboli jestli lze predelat manualně nastavitelne svetlo na elektricky.Neptám se na elektriku jen mě zajíma jestli lze předělat to manualní světlo.

Re: Manuálně nastavitelné světlo?
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 05.03.2010 00:06

A klasická odpověď ano jde to - ono jde vše když se chce a je člověk šikovný... jen je otázka jesti není lepší za 800 kš si koupit rovou z vraku světla s el náklonem. Motorky seženeš za 100 a upřímě - stojí to za to??

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Manuálně nastavitelné světlo?
Autor: Djibril.9 (IP zapsáno)
Datum: 05.03.2010 14:19

Jasny no ja mel prave mensi nehodu kde mi bylo svetlo meneno a to je vymeneni za manual takze mam ted jendo elektricky a druhy manual.Tak nevim jestli to mam predelat.Nebo se na to vyprdnour nechce se mi to odstrojovat ale kdyz bych tam chtel dat jen ten motorek tak bych to stejne musel udelat vid?Tak nevim co mam delat jestli se na to vyprdnout a nechat to jak je nebo to predelat..

Kazdopadne dekuju za odpoved...smiling smiley

Re: Manuálně nastavitelné světlo?
Autor: rikardo33 (IP zapsáno)
Datum: 25.02.2011 23:26

Ahoj, nemáte náhodou niekto ako sa to manuálne ovládanie svetiel opravuje (AstraF)? Na jednej strane mi to nejako prestalo fungovať a preto by som si rád niečo naštudoval, predtým než to dobabrem celé.winking smiley



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil rikardo33 (25.02.2011 23:27)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **     **  ********   **     **  ******** 
 **     **  **     **  **     **  ***   ***  **       
 **     **  **     **  **     **  **** ****  **       
 ********   **     **  **     **  ** *** **  ******   
 **         **     **  **     **  **     **  **       
 **         **     **  **     **  **     **  **       
 **          *******   ********   **     **  ******** 
Powered by Phorum.