www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
díl karoserie pro uchycení zadního tlumiče pérování
Autor: 723novy723 (IP zapsáno)
Datum: 13.03.2010 19:50

Zdar lidi,
tak se zase po dlouhý době objevil problém na mojí Astře F,3 dv. Vlítnul sem do díry a vytrhnul se mi levej zadní tlumič z karosérie. Po tom,co jsem sundal čalounění sem zjistil že to kolem uchycení tlumiče bylo zkorodovaný. Je tam takovej díl nabodovanej k podběhu(blatníku). Nevíte zda se to dá někde sehnat. Koukal na známý dodavatele autodílů a prostě tento díl není k mání. Holt budu zatím jezdit se třema tlumičema. Vytvarovat si plech je pořádnej problém, protože to je tak vytvarovany,že to horší už být nemůže. Pomozte prosím, nechci to dát do šrotu,jezdí to dobře....

Re: díl karoserie pro uchycení zadního tlumiče pérování
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 13.03.2010 20:23

Nebo vyříznout z bouraného vozu dobrý kus?

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: díl karoserie pro uchycení zadního tlumiče pérování
Autor: 723novy723 (IP zapsáno)
Datum: 14.03.2010 13:08

No jemonze kde sehnat takovej dobrej kus,kterej by se dal pouzit... Vsechny na tech vrakovistich uz jsou nacnuty taky.

Re: díl karoserie pro uchycení zadního tlumiče pérování
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 18.03.2010 15:22

No astru nevím, ale u kadetta se mi postupně po výměně tlumičů urvali obě strany vršku zadního podběhu. Koupit se to nedá, hledal jsem něco co by se tam dalo nabastlit a našel jsem víčko chladiče z avie. Vzhledově je to skoro stejné jako původní díl, jen to má větší průměr, takže jestli se ti to vytrhlo jako mě hned pod tou miskou funguje to jako dobrá náhrada. Vykuchal jsem pružinu s přetlakovým ventilem, provrtal do středu větší díru, jako vyztužení jsem tam navařil ještě velkou podložku a jezdím tak už třetí sezónu. Pokud máš zájem napiš mi SZ a pošlu ti fotky abys měl představu jak to vypadá. Akorát už tam nepasujou ty gumový zakrývací kloboučky ...

Re: díl karoserie pro uchycení zadního tlumiče pérování
Autor: Astra la Vista (IP zapsáno)
Datum: 23.04.2010 05:57

Každej zkušený Autoklempíř ti to opraví bez problemu,Já měl ten stejnej problem a to obě strany.Dal jsem to do dílny a za dvě hodiny jsem už jezdil... a stálo mě to 500,-



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  *******   **              **  **    **   ******  
 **     **  **              **  ***   **  **    ** 
 **         **              **  ****  **  **       
 ********   **              **  ** ** **  **       
 **     **  **        **    **  **  ****  **       
 **     **  **        **    **  **   ***  **    ** 
  *******   ********   ******   **    **   ******  
Powered by Phorum.