www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Vymontování pravé přední mlhovky
Autor: st.jindrich (IP zapsáno)
Datum: 24.05.2010 12:18

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti se zmíněným úkonem? zkoušel jsem to ale nedostal jsem se k hornímu šroubu na mlhovce (spodní dva na packách šly celkem snadno, ale ten horní je pěkně schovanej. Nevíte jak na něj? jestli je potřeba třeba sundat celý nárazník nebo se to obejde bez toho... (koupil jsem Astru už s rozkopanou mlhovkou a teď ji konečně chci vyměnit.

Stanley
------------------------------------
současnost: Astra F X16SZR sedan 1996
minulost: Astra F classic 1,4 hatchback 2000

Re: Vymontování pravé přední mlhovky
Autor: rudlas (IP zapsáno)
Datum: 24.05.2010 13:59

mno ten treti sroub je nocni mura ale kdyz sundas predni naraznik si pomuzes tak o 10% ja s tim mel take problem ale na kadetu tam byly obe a jedna odesla tak sem sehna taky kutilsky zlepsovak "sroubovak s gumovou oceli vystuzenou hlavou mno a ohl jsem to a nejak vsejak vysrouboval vratit pap zpet to seme

Re: Vymontování pravé přední mlhovky
Autor: st.jindrich (IP zapsáno)
Datum: 26.05.2010 08:01

nj tak diky za tip, nejak to zkusim, snad to aspon trosku pujde.

Stanley
------------------------------------
současnost: Astra F X16SZR sedan 1996
minulost: Astra F classic 1,4 hatchback 2000



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********    *******   **      **  ******** 
 **     **  **     **  **     **  **  **  **  **    ** 
 **     **  **     **         **  **  **  **      **   
 *********  ********    *******   **  **  **     **    
 **     **  **                **  **  **  **    **     
 **     **  **         **     **  **  **  **    **     
 **     **  **          *******    ***  ***     **     
Powered by Phorum.