www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Kadett - Ostřikovače
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 22.07.2010 18:27

Dají se nějak seštelovat přední ostřikovače u Kadetta? Jeden mi stříká až na horní hranu skla a druhej zase stříká úplně dolu na sklo. U Golfa byla ta samotná triska hned na okraji, takže s ní šlo bez problémů pohnout. U Kadetta mám bohužel ty trisky až někde vzadu v tom černém plastu a nepřišel jsem na to, jak jí nastavit.

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)

Re: Kadett - Ostřikovače
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 22.07.2010 19:02

Vezmi spendlik, vraz ho do dirky ostrikovace a nasteluj si ho kam potrebujes. smiling smiley
Teda alespon doufam ze to tak je, ja uz ostrikovace z Kadetta nevidel ani nepamatuju smiling smiley

Re: Kadett - Ostřikovače
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 22.07.2010 19:07

Dobrej nápad thumbs down děkuju za radu.

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)

Re: Kadett - Ostřikovače
Autor: klikos72 (IP zapsáno)
Datum: 18.11.2010 19:55

Ahoj ještě k těm ostřikovačům, trošku mi vadila jejich malá účinnost (jen 1 tryska), koupil jsem za pár šupů trysky a teď mě zabijte, z Fáčka nebo Feldy (už je to 6let) mají 2 trysky na ostřikovač, jsou skoro stejné jako u Kádi, jen myslím stačilo lehce zvětšit otvor pro původní ostřikovač, práce na pár minut. Jo a ještě doporučuju dát na hadičky zpětný klapky z Fáčka, stojí to pár kaček a zrychlí to účinnost ( ostřikovací kapalina se nevrátí do nádobky, tím se zmenší rozdíl časů mezi namočením okna a nástupem stěrače). Snad to někomu pomůže.

Re: Kadett - Ostřikovače
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 27.11.2010 15:24

klikos: Děkujeme za tip. Ono je pravda, že ty Kadettí ostřikovače jsou celkem naho*no spinning smiley sticking its tongue out Přes léto u cabria mě to nějak natrápí, tam to není potřeba. Teď ovšem u zimního cabria mě to celkem štve, že to jen tak "čůrá" the finger smiley

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil m.artty (27.11.2010 15:25)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **      **   ******    ********   **    ** 
 **     **  **  **  **  **    **   **     **  **   **  
 **     **  **  **  **  **         **     **  **  **   
 **     **  **  **  **  **   ****  ********   *****    
 **     **  **  **  **  **    **   **     **  **  **   
 **     **  **  **  **  **    **   **     **  **   **  
 ********    ***  ***    ******    ********   **    ** 
Powered by Phorum.