www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
vyhřívání sedaček
Autor: jakub h (IP zapsáno)
Datum: 07.12.2010 15:18

zdar opláci mám v opel vectra a z roku 1990 a motorem C16NZ a mám vyhřívyný přední sedačky . potřeboval bych vědět jestli to má někdo zvás taky ptž v diagnostice o tom nic nebylo že to tam je .tak newim jestli je to originál nebo je to tam přidáváný . Předem dik

Re: vyhřívání sedaček
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 07.12.2010 16:24

Hele, nevím co bys chtěl na vyhřívaných sedačkách ve Vekině A diagnostikovat;-)...
Je tam jenom spínač...

Re: vyhřívání sedaček
Autor: jakub h (IP zapsáno)
Datum: 07.12.2010 20:33

to je my taky jasný ale chtěl jsem vědět jestli je to origo nebo je to tam přidáváný ptž kámoš to tam nemá a já jo smiling smiley:-)
na tohle to jsem se ptal :-)

Re: vyhřívání sedaček
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 07.12.2010 20:51

Jakub:
Já tě asi dost dobře nechápu...
Vždyt se dělají různé stupně výbavy = někdo má a někdo prostě nemá smiling bouncing smiley...



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **         ********  **    **  **     **  **     ** 
 **    **   **        ***   **  **     **  ***   *** 
 **    **   **        ****  **  **     **  **** **** 
 **    **   ******    ** ** **  **     **  ** *** ** 
 *********  **        **  ****   **   **   **     ** 
       **   **        **   ***    ** **    **     ** 
       **   ********  **    **     ***     **     ** 
Powered by Phorum.