www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Prasklý a odlomený nárazník a kdo ví co ještě :-(
Autor: Janys (IP zapsáno)
Datum: 17.12.2011 20:44

Zdravím, mám pěknej průser, při včerejším sněžným nadělování jsem s naší Astřičkou narazila u nás na dvoře do kamenný terasy, auto se mi tam smeklo a zůstalo doslova viset. Po zacouvání šílený zjištění, že je nárazník nejen naprasklej, ale totáč zlomenej na celý pravý straně, samozřejmě nějaký části úplně odpadly, Teď mi tam zbytky visí a já nevím co vlastně všechno konkrétně mám shánět, protože ten nárazník se skládá jakoby z dvou částí a já všude na netu narážim jen na tu vrchní část přímo pod maskou a nevím co vlastně teda je ten zbytek, který vede až ke kolům. Kdo se v tom vyznáte.....budu moc ráda, když mi někdo poradí, co mě teď všechno čeká a na kolik mě to moje nešikovný smeknutí vyjde. Ráda bych vložila fotku jak to vypadá, ale nevim jak na to,takže když by mi chtěl někdo poradit, napište mi prosím na email Janys888@seznam.cz a já pošlu fotky. Předem moc díky a pěkný Vánoce.

Re: Prasklý a odlomený nárazník a kdo ví co ještě :-(
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 17.12.2011 21:42

Asi to bude chtít sehnat celej nárazník.... a určitě ne novej, ale z nějakého auta na díly - jsou toho plné inzerce.

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)

Re: Prasklý a odlomený nárazník a kdo ví co ještě :-(
Autor: Janys (IP zapsáno)
Datum: 17.12.2011 21:56

Mohla bych poprosit o email,že bych poslala fotky a Vy byste na to juknul??? Jestli souhlasíte, tak mi mejlík pošlete na Janys888@seznam.cz. Moc díky!!!

Re: Prasklý a odlomený nárazník a kdo ví co ještě :-(
Autor: Janys (IP zapsáno)
Datum: 17.12.2011 22:19

Takže jsem se zaregistrovala a můžu připojit fotky, za rady moc díky. Teď jsem koukala na netu, že to fakt asi nebude jen ten nárazník, ale nejspíš různý ty spojovací části k čelu a možná nakonec i nová maska, že? Ach jo, to jsem to vymňoukla.

Přílohy: Obraz2531.jpg (283.4KB)   Obraz2527.jpg (305.9KB)   Obraz2529.jpg (205KB)  
Re: Prasklý a odlomený nárazník a kdo ví co ještě :-(
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 18.12.2011 10:41

Maska je v kapotě, s tou nic není, stačí sehnat jen nárazník.. ten má dole tu gumovou lištu, tu máte dobrou :-)

Nárazníků je na inzerci mraky:

[auto.bazos.cz]

[auto.bazos.cz]

-------------------------------
http://img98.imageshack.us/img98/9787/myopelys8.gif
Astra F GSi 16V M2.8 150ps

[picasaweb.google.com] - monopost gallery

Re: Prasklý a odlomený nárazník a kdo ví co ještě :-(
Autor: Janys (IP zapsáno)
Datum: 18.12.2011 19:28

Martine a Lukyne moc vám děkuju, sháním na netu jak o život, tak snad budu mít úspěch....už mám i dohodnutý, že mi tam ten nárazník soused přidělá, takže to snad dopadne dobře, kéž by do Vánoc. Ještě jednou díky chlapi :-)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **     **  ********  ********  ******** 
 **     **  **     **  **        **           **    
 **     **  **     **  **        **           **    
 **     **  *********  ******    ******       **    
 **     **  **     **  **        **           **    
 **     **  **     **  **        **           **    
 ********   **     **  ********  ********     **    
Powered by Phorum.