www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
uvolněný bauset předního skla
Autor: sr71 (IP zapsáno)
Datum: 12.02.2013 18:05

Je možné, aby se samovolně uvolnil bauset čelního skla? Dnes časně ráno při noční jízdě mi totiž začlo něcou tlouct nepříjemně do střechy - ten zvuk se objevoval jen když jsem míjel protijedoucí kamion (nebo větší auto). Nejdřív jsem si myslel, že se mi uvolnily příčníky na střeše, tak jsem zastavil a zkontroloval je (bylo to za tmy, takže té uvolněné gumy jsem si nevšiml). Až za světla jsem zjistil, že mám bauset minimálně ze 2/3 podél horního okraje skla uvolněný. Zamáčkl jsem ho zpět, tak jsem zvědav jestli to bude držet. Doteď mě nenapadlo, že by se tohle vůbec mohlo stát.
Podotýkám, že v dubnu 2012 jsem si nechával ve skloservisu měnit čelní sklo a bauset snad dávali nový.
Stala se někdy někomu podobná věc?

Re: uvolněný bauset předního skla
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 22.02.2013 20:41

jojo je to běžná věc.. max. ho oddělej a dej tam trochu PUčka, nebo lepidlo na sklo.

-------------------------------
http://img98.imageshack.us/img98/9787/myopelys8.gif
Astra F GSi 16V M2.8 150ps

[picasaweb.google.com] - monopost gallery

Re: uvolněný bauset předního skla
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 22.03.2013 18:43

sr71:

Já bych jim to šel reklamovat - pokud ti špatně zalepí okno, že ti po 3/4 roce plandá, ať se jdou bodnout...

Pokud máš účet, máš na to plný nárok!!!



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  ********   **    **  **    **  ******** 
    **     **     **   **  **   **   **   **       
    **     **     **    ****    **  **    **       
    **     **     **     **     *****     ******   
    **     **     **     **     **  **    **       
    **     **     **     **     **   **   **       
    **     ********      **     **    **  **       
Powered by Phorum.