www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Lak auta
Autor: Filip Holý (IP zapsáno)
Datum: 13.04.2014 21:12

Dobrý den chtěl bych se zeptat mám Opel Astra F Caravan s roku 97 a byl bouraný na předek musel sem vyměnit blatník nad kolem za nový a chtěl bych ho dát do stejné barvy a mám problém s tím že mám červenou metalízu ( takovou jakoby vínovou ) a potřeboval bych jestli by někdo nevěděl celej název té barvy i s číslem barvy děkuji moc za odpověď smiling smiley

Re: Lak auta
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 13.04.2014 21:18

Cislo barvy je na stitku v motorovem prostoru, popripade na Beckovem sloupku na strane spolujezdce.

Re: Lak auta
Autor: Veronika (IP zapsáno)
Datum: 22.01.2015 12:21

Ahoj. Schanim vrasnenku a technologický postup při aplikací. Dík.

Re: Lak auta
Autor: mates.1 (IP zapsáno)
Datum: 08.02.2017 16:29

Zdravím.Jsem tu nový,tak se omlouvám za případné dotazy.Prosím o radu.Jsem dlouho letým lakýrníkem,ale jen syntetickými barvami.A pár autolaků.Ale mám otázku po jaké době se má lakovat druhá vrstva a více metalíza a to bez lakboxu a vytvrzovací teploty min 20 stupňů.A po barvě mezi čas vrchního čirého laku.Moc děkuji za pomoc Martin.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **     **  **        ********   ******** 
 **        ***   ***  **        **     **  **       
 **        **** ****  **        **     **  **       
 ******    ** *** **  **        **     **  ******   
 **        **     **  **        **     **  **       
 **        **     **  **        **     **  **       
 ********  **     **  ********  ********   **       
Powered by Phorum.