www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Zadní vyklápěcí okna
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 17.06.2015 20:44

Davál někdo na klasického třídveřového Kadetta zadní vyklápěcí okna z Nexie (nebo z Vauxhall Astra Mk2)? Jde mi o to, co je třeba použít z dárce - jesné jsou skla, těsnění, panty, ale co interiérové obložení?

Na Evropské Kadettu jsem to v originálním provedení snad nikdy neviděl.

Nechci slyšet, že si přidělávám starosti atd. Je to na garážové "těžítko", kde to prostě mít chci grinning smiley

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)

Re: Zadní vyklápěcí okna
Autor: Martin Brno (IP zapsáno)
Datum: 18.06.2015 07:18

Omlouvám se, neporadím, naopak, jsem zvědav, z Nexie 3dv pasuje to okénko rozměrově? To je jediná věc, která mě na 3dv. Kadettu vadí, že vzadu nejde otevřít a tedy větrat.M.

Re: Zadní vyklápěcí okna
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 19.06.2015 17:46

Mělo by, ty auta jsou z boku stejný... Jen Nexie má jiné kliky na dveřích a vzadu chybí ten kousek plechu pod světlem.

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **     **  **    **  **     **  **      ** 
 **     **   **   **   **   **   ***   ***  **  **  ** 
 **     **    ** **    **  **    **** ****  **  **  ** 
 ********      ***     *****     ** *** **  **  **  ** 
 **           ** **    **  **    **     **  **  **  ** 
 **          **   **   **   **   **     **  **  **  ** 
 **         **     **  **    **  **     **   ***  ***  
Powered by Phorum.