www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Fólie dveří
Autor: wooden (IP zapsáno)
Datum: 16.11.2015 22:55

Zdar opláci. Řešil už někdo náhradu staré fólie ve dveřích u astry F?
Myslím tu mezi plechem a tapec.
Pokud by byl dotaz, proč se na ní nevykašlu, tak od té doby co ji tam nemám, rosí se mi okná. Oboustranou pásku již mám, hledám ale matroš, který tam nalepit...
A igelit či "strečovku" tam dávat nehodlám, jelikož je to reciklovatelný plast, který se časem mrví smiling smiley

Re: Fólie dveří
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 17.11.2015 07:00

Co treba folii co se dava pod sadrokarton?

Re: Fólie dveří
Autor: Astrák (IP zapsáno)
Datum: 17.11.2015 09:33

Napadlo mě to samé - parozábrana. Ale myslím že běžný igelit by se mrvit neměl, jedině pokud ho nechráníš před UV zářením, ale to se ti pak rozpadne i ta parozábrana... A místo oboustrané pásky bych dal lepidlo na parozábrany, pracuje se s ním parádně a bude lépe těsnit...

Re: Fólie dveří
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 17.11.2015 15:15

Běžně se dává igelitový ubrus, co dávají babičky na plátěný ubrus na stůl, aby jim dědeček nepobryndal ubrus od svíčkové:-)
Oboustrannou pásku jsem neměl, ale klasika nesavý chemopren.

________________________________________
Raději pomalu autem, než rychle sanitkou
Opel Astra F Caravan X17DTL=>
Opel Astra G Caravan Y17DT=>
???
Luboš X17DTL

Re: Fólie dveří
Autor: wooden (IP zapsáno)
Datum: 17.11.2015 17:41

Igelitový ubrus! To je přesně to, co tam dám. Díky Luboši, přesně si pamatuji jaký byl - to vydržet musí! smiling smiley Tu oboustraní dát- nedát...si myslím, že to podrží snad...Není to 3M, ale mám ji z práce, tak snad to bude nějaká jiná značka, která se osvědčila...Hele zkusím jedny dvířka a kdyžtak to vyměním...stejně už teď vím, že tu původní lepenou musím sundat smiling smiley

Re: Fólie dveří
Autor: wooden (IP zapsáno)
Datum: 17.11.2015 17:42

tedy ty zbytky

Re: Fólie dveří
Autor: wooden (IP zapsáno)
Datum: 18.11.2015 10:59

Já se omlouvám, ale napadlo mě kluci, zda ten ubrus není náhodou náchylní na teplo.
Když je léto, barva docela přitahuje sluníčko a je fakt horká

Re: Fólie dveří
Autor: Astrák (IP zapsáno)
Datum: 18.11.2015 13:57

Já ho měl na favoritu, ne proto že bych byl přesvědčený že je to něco super lepší pro toto použití než jakýkoliv jiný igelit, ale proto že jsme ho doma prostě měli a po čase se měnil, tak jsem si jeden vyřazený na to vzal.

Světe div se, žádný problém se nekonal...

Re: Fólie dveří
Autor: wooden (IP zapsáno)
Datum: 18.11.2015 21:22

Tak ja to tam mrsknu smiling smiley

Re: Fólie dveří
Autor: wooden (IP zapsáno)
Datum: 19.11.2015 20:51

Ubrus zakoupen. Čim si to lepil? Taky lepidlem?
Testoval jsem tu pásku, na vodu reaguje tak, že přestane lepit sad smiley

Re: Fólie dveří
Autor: Astrák (IP zapsáno)
Datum: 23.11.2015 12:39

Já jsem to lepil tenkrát chemoprénem, dnes bych si na to vzal to lepidlo na parozábrany, protože jsem s ním nedávno pracoval a dělá se s ním mnohem lépe, a jsem si jistý že zejména na členitém povrchu bude mnohem lépe těsnit.

Dostane se koupit v každých stavebninách a nejspíš i hobby marketech, a v lepších barvách/lakách a drogeriích.

Re: Fólie dveří
Autor: wooden (IP zapsáno)
Datum: 29.12.2015 07:44

Tak a je hotovo. Dveře jsem odmastil, vyčistil, polepil oboustrannou páskou z práce(fakt silná) a ubrus koupený za 140,- který vystačil na obě dveře jsem polepil. Když už, tak jsem tam dal i MDF podložky pod repro a za pomoci tavní pistole dotěsnil...Tišší jízda a lepší zvuk z rádia smiling smiley



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **   *******   **     **  **    ** 
 **     **  **     **  **     **  **     **  **   **  
 **     **  **     **         **  **     **  **  **   
 *********  *********   *******   *********  *****    
 **     **  **     **         **  **     **  **  **   
 **     **  **     **  **     **  **     **  **   **  
 **     **  **     **   *******   **     **  **    ** 
Powered by Phorum.