www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
rada z topenim a vnitrnim okruhem
Autor: Hiro (IP zapsáno)
Datum: 13.02.2016 09:10

Dobry den mam prozbu mam opel astra caravan a nefunguje mi tam vnitrni okruh muzete mi poradit jaka bytam mohla byt pricina jestli si to dokazu udelat sam a nebo to budu muset dat do servysu a pak mam jest jeden problem kdyz v aute topim tak mi tepli vzduch proudi od nohou z bocnich ventilatoru a ze stredoveho ventilatoru mi de chladny vzduch je to normalni a nebo tam je neco spatne prosim o radu dekuju s pozdravem hiro

Re: rada z topenim a vnitrnim okruhem
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 13.02.2016 12:53

Pro začátek bych si přečetl to, co je napsáno v červeném rámečku nad tvým příspěvkem a to pomalu, celé a třeba několikrát!!!
Chápeš???

________________________________________
Raději pomalu autem, než rychle sanitkou
Opel Astra F Caravan X17DTL=>
Opel Astra G Caravan Y17DT=>
???
Luboš X17DTL

Re: rada z topenim a vnitrnim okruhem
Autor: Hiro (IP zapsáno)
Datum: 13.02.2016 16:13

Ahoj omlouvam se sem po nocni takze toho mam fak dost a dnes du znova jinak to je opel astra F caravan 1.6 52KW klima nema jen vnitrni okruh a je to rok vyroby 1995

Re: rada z topenim a vnitrnim okruhem
Autor: Astrák (IP zapsáno)
Datum: 16.02.2016 07:20

Z toho středového otvoru jde vždy jen studený vzduch, proč to tak udělali to nevím.

Ten vnitřní okruh, když zmáčkneš tlačítko, drží v zamáčklé pozici? Zahýbe to s volnoběžnýma otáčkama motoru?

Re: rada z topenim a vnitrnim okruhem
Autor: Wooden (IP zapsáno)
Datum: 22.09.2016 00:37

Já se omlouvám kdyžtak, ale mám caravana F, co se týče teplýho vzduchu...všude to jede nastejno...žádný studený uprostřed a všude jinde telý vzduch. Jediný co, tak pod předníma sedadlama jsou pysky jak ze zetoru, ale k čemu tam jsou, to mi nedošlo... tongue sticking out smiley nebo jsem nic nepocítil dodnes.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********  **     **  **     **  **    ** 
 **     **     **     **     **  ***   ***   **  **  
 **     **     **     **     **  **** ****    ****   
 *********     **     **     **  ** *** **     **    
 **     **     **      **   **   **     **     **    
 **     **     **       ** **    **     **     **    
 **     **     **        ***     **     **     **    
Powered by Phorum.