www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Zablokované dveře - všech pět
Autor: Lucinka0001 (IP zapsáno)
Datum: 05.04.2016 13:42

Dobrý den, mám takový menší problém smiling smiley U mého auta opel astra combi( starší vydaní) se mi zablokovali všechny dveře..klasicky jsem zamkla jako vždy a poté co jsem chtěla odemknout, tak už to nešlo, naštěstí jsem měla pootevřené okno, takže jsem se dostala dovnitř, ale ani zevnitř auto nešlo odemknout, čudlíky jsou jako přikované a páčka je volná....klíčem v zámku nejde ani otočit sad smiley nesetkal jste se s tím někdo? nebo netušíte co s tím může být? zatím všude vylézám a zalézám oknem smiling smiley smiling smiley smiling smiley ale už mě to trošku neba... smiling smiley jo a pojistky to nejsou, ty jsou naprosto v pohodě sad smiley díky moc za radu smiling smiley

Re: Zablokované dveře - všech pět
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 06.04.2016 10:13

Problém je, že nejde otočit tím klíčem v zámku. Dokud bude v této poloze, bude všechny dveře držet zavřené centrální zamykání.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Zablokované dveře - všech pět
Autor: Astrák (IP zapsáno)
Datum: 08.04.2016 05:51

Já bych odpojil baterku a zkusil bez baterky, pokud to půjde tak to pak nejspíš bude fungovat i po připojení baterky. Pokud se to zas pokazí s připojením baterky, tak asi ŘJ centrálu nebo motorek centrálu v šoférových dveřích...

Re: Zablokované dveře - všech pět
Autor: Wooden (IP zapsáno)
Datum: 22.09.2016 00:20

Možná od věci, ale dělá to i vůle tapecirunku...Měl jsem s tímto problém u řidiče.
Po kompletce hifi tlumení se opotřebovali příchytky. Po výměně za nové problém vyřešen.

Zadní okna nejdou ovládat
Autor: Vratislav Štěpánek (IP zapsáno)
Datum: 03.07.2018 17:39

Nejdou mi ovládat zadní okna. Poraďte prosím co s tím

Re: Zablokované dveře - všech pět
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 03.07.2018 18:43

A je to nejaky hodne tajny problem, ze se s nama nechce rozdelit treba o podrobnejsi informace, jako treba co je to za auto, cim nejdou ovladat, co si zkousel proverovat atd atd....???



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********   ******   ********  ********  
 ***   ***  **        **    **  **        **     ** 
 **** ****  **        **        **        **     ** 
 ** *** **  ******    **        ******    **     ** 
 **     **  **        **        **        **     ** 
 **     **  **        **    **  **        **     ** 
 **     **  **         ******   **        ********  
Powered by Phorum.