www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Při topení se my zamlží komplet auto
Autor: Navrátil (IP zapsáno)
Datum: 29.01.2018 12:51

Čau kluci,neustále se my mlží Opel Astra F kombi díval jsem se pod koberec jestli zde není voda vše ok,antena zatěsněna.Vše je ok do doby než zatopím pak jsem jak v sauně,typoval bych na klapku vnitřní cirkulace ale absolutně nevím kde se nachází,stejný problém jsem měl kdysi u G astry odpojil jsem ji a je klid myslíte že by to mohlo být stejné díky.

Re: Při topení se my zamlží komplet auto
Autor: Wooden (IP zapsáno)
Datum: 31.05.2018 19:16

O tomto problémju je tady toho napsáno až dost. Podívej se na kabinový filtr a zkontroluj prostor kolem něj. To torpédo má určitě poškozenou horní gumu, která je mezi torpédem a čelním oknem. Pak můžeš mít špatně nasazený plast, který je spojený do západky k torpédu. Plast(vnitřní okap jakoby) je z dolní části pod tou velkou gumou a musí být zasazený do drážky torpéda. Jinak určitě vyčisti "pisk" od bláta co vede k motoru a vyčisti taky boční díry v karoserii, kam má odtékat voda. Pak napiš



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********         **   *******   ********  **     ** 
 **     **        **  **     **     **      **   **  
 **     **        **  **     **     **       ** **   
 ********         **   ********     **        ***    
 **         **    **         **     **       ** **   
 **         **    **  **     **     **      **   **  
 **          ******    *******      **     **     ** 
Powered by Phorum.