www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
7. Srazy :  Technická poradna   Informace, domlouvaní lokálních srazů 
Jdi na stránku: Předchozí12345Následující
Aktuální stránka: 2 z 5
Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 21.08.2005 18:26

Presne jak rika Misut, kde byli vsichni Brnaci?
Dekuji Danielovi a Misutovi, ze mne tam nenechali samotnyho.

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Vendy (IP zapsáno)
Datum: 22.08.2005 10:48

Ahoj!
Omlouvam se vsem, ze jsem slibil, ze taky prijedu, bohuzel jsem musel do prace (rozvazim u nas pecivo, takze by -pry- ostatni byli hlady). Doufam ale, ze napriste mi to uz vyjde (nebo to zkusim nejak zaridit). Nebyly by alespon nejake fotky z prvniho minisrazku?



Vendy - Astra F Caravan 1.6 8V - X16SZ - r. 95

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: pavelp (IP zapsáno)
Datum: 22.08.2005 19:47

Omluva prosím, manželka se rozhodla marodit a to tak blbě že zrovna nechodí. Takže jsem se musel postarat o jiné věci. Snad příště, Pavel

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: igas (IP zapsáno)
Datum: 24.10.2005 11:29

nechystate ted nekdo nejakej minisrazek? uz je ze me taky brnak, tak bych se docela aj s nekym seselsmiling smiley nema nekdo zajem se nekde slizt a pokecat? zatim.....

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 25.10.2005 07:17

to Igas : já chystám, takový malý, tedy jestli budeš mít volno :-)) DDDD

Přidávám se k Igasovi, pokud by někdo z brňáků našel čas , navrhuji čtvrtek odpoledne 10.11., nebo v pátek dopoledne 11.11. - budu v Brně přes noc .

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Mišut (IP zapsáno)
Datum: 29.10.2005 12:39

Tomino: Na takovýto srázky je lepší výkend ikdyž ne všichni vždycky můžou. Ale pátek dopoledne to bys měl hodně malej srázek, spíš bych řekl že bys tam byl sám, pač všichni sou v hokně :-(
Čtvrtek by nebyl od věci ale spíše tak na podvečer kolem 5-6 hod.
Občas se takhle slízáme, ale to už asi bude trochu kosa takže musíš najít nějakou větší putiku kam se všichni vlezeme.

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Tondach-C16SE (IP zapsáno)
Datum: 29.10.2005 19:00

To Mišut: ty jsi z Brna?Já mám Astru rok.Ale teprve až jsem si pořídil net,tak jsem šel do klubu.Vše sleduju,byl jsem na srázku v říjnu v Pardubicích.Jsem z Nového Města na Mor.,v Brně jsem dost často,ale brněnská větev je buď mrtvá nebo se znáte a spíš si zavoláte.Pořád se dívám,kdy bude srázek v Brně a nic.Kdyby něco bylo,dejte vědět-třeba i na mejla-tondapri@seznam.cz.Jinak pár Aster i Kadetů jsem s nálepkou po Brně potkal,naposled na Vinohradech.Tak zatím zdarec.

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Mišut (IP zapsáno)
Datum: 30.10.2005 11:27

To Tondach:
jo, já jsem kousek od Brna, a je fakt že si spíš zavoláme. Ale pokud je něco trochu většího tak to je přinejmenším na debatě. Když něco bude tak ti dáme vědět, ale většinou to je dost narychlo a až k večeru po práci.
No pokud uvidíš mě tak mě nepřehlídneš, vínovej kadett s lemama natřenýma červenou základovkou a zavařenýma klikama jezdí po Brně 100% jenom jeden!!!

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Tondach-C16SE (IP zapsáno)
Datum: 30.10.2005 16:12

Není problém,já jsem v Brně za hodinu.Jen potřebuju echo dopředu,dělám v obchodě a to denně do 17hod.A v sezóně,tedy od jara do konce léta-od nevidím do nevidím.Zatím Zdar.

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Mišut (IP zapsáno)
Datum: 17.11.2005 11:49

To Tondach: A co prodáváš? Křidlice? Alespoň dle Nicku? :-)))

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Tondach-C16SE (IP zapsáno)
Datum: 17.11.2005 12:14

Opravuju(prodávám) kola,to "CH" mi tam jednou přihodila ve spěchu mamina,když ještě doma nebyl net a dotaz nebyl odeslán,protože už tam jeden Tonda byl.A já se sem teď ženu,že se Brno probudilo a bude srazík.A ono prd,velebnosti...Brno dál poklidně spí a spí a spí.A asi ještě dlouho bude.Minulý týden jsem byl na Sport life,příští týden tam vezu maminu na školení na Vinařskou ul.Jsem tam víc než doma.

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: igas (IP zapsáno)
Datum: 24.11.2005 11:54

Tak co brnaci? Vy nezijete? nebo mate uz autííí zazimovany? Nesrazime se nekde? Na pivko? Pokecat? Nebo nechysta se nekdo do Brna? Vubec to tu nezije :/ S tim se musi neco udelat smiling smiley))

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 24.11.2005 13:58

To Igas : jedu k Vám do Brna zase v prosinci - v neděli 4.12.2005 jen na otočku a v pátek 9.12. bych měl zase trochu času :-))
tak o tom popřemýšlej a můžeme něco domluvit .

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Tondach-C16SE (IP zapsáno)
Datum: 24.11.2005 17:48

To Igas:jedu zítra,ale oproti původnímu plánu se otáčím a valím hned nazpět.Před měsícem jsem měl 9hod.času.Tak snad příště.

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Celerak (IP zapsáno)
Datum: 26.11.2005 11:11

kdyby byl nějakej ten sraz tak bych možná taky zavítal... smiling smiley třeba potkám nějakou inspiraci na úpravy.

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Tondach-C16SE (IP zapsáno)
Datum: 26.11.2005 13:15

To Celerák:Brno se musí probrat,to je jasný-je potřeba něco domluvit,ale dát včas vědět.

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: igas (IP zapsáno)
Datum: 30.11.2005 08:27

Co kdybysme neco domluvili treba na sobotu 10.12.???? Vyhovovalo by to nekomu? Sraz by byl u nejakeho nakupaku nejspis a pak by se vyrazilo nekam pokecat. Souhlasi nekdo??smiling smiley Celerak....moc uprav asi nikdo nema....vesmes seriovky...nebo aspon ta moje je smiling smiley)
Pokud nekdo souhlasi, rad pokecam......zatim se mejte smiling smiley

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Celerak (IP zapsáno)
Datum: 01.12.2005 08:39

Igas: no co, nevadí, tak jsem trošku výjimka smiling smiley mě by ta sobota sedla, tak se ještě někdo přidejte a domluvíme se. zatím nic jinýho v plánu nemám. Tak se ozvěte lidi!!!
btw.... ten nákupák teď před vánocema není asi tak nejlepší nápad, benzinka by mohla být lepší, u nákupáku budeš mít frmol jak v úlu sad smiley

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: igas (IP zapsáno)
Datum: 01.12.2005 09:37

Celerak: to byl jen predbezny navrh....jako i benzinka neni spatnasmiling smiley Proc ne, tak zatim jsme dva smiling smiley Jaky mas auto ty? Astra/Kadett?? Treba se jeste nekdo prida a kdyz ne, tak udelame minisrazek smiling smiley) hehe smiling smiley) Coz?

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Celerak (IP zapsáno)
Datum: 01.12.2005 16:38

Igas: mam kadett. když se ještě někdo přidá tak to bude fajn. já s tím zatím počítám. místo a čas ještě domluvíme, hlavně by to chtělo ještě lidi. tak se někdo přidejte!!! smiling smiley

Jdi na stránku: Předchozí12345Následující
Aktuální stránka: 2 z 5


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********   **     **  ********  **    ** 
 **     **  **     **  **     **  **        **   **  
 **     **  **     **  **     **  **        **  **   
 **     **  **     **  *********  ******    *****    
 **     **  **     **  **     **  **        **  **   
 **     **  **     **  **     **  **        **   **  
  *******   ********   **     **  ********  **    ** 
Powered by Phorum.