www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
7. Srazy :  Technická poradna   Informace, domlouvaní lokálních srazů 
Jdi na stránku: Předchozí12345678
Aktuální stránka: 8 z 8
Re: Plzeňské srázky
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 13.07.2006 09:18

Zdeňek : nám ta cesta nevadí, nejvzdálenější jsem asi já a PetrF z Hradce Králové a jeho VA C20LET 4x4. to nejspíš znamená, že jsme největší nenažranci, protože kvůli žvanci jedem klidně víc jak 180km :-) :-) :-)



Opel Kadett, 3dv. C16NZ, Jičín

Re: Plzeňské srázky
Autor: PetrF (IP zapsáno)
Datum: 13.07.2006 11:55

2 Rom@n: Tak ted jsi na to kápnul :-)) ale nikomu to neříkej :-) oni by se na to mohli připravit a všechno schovat :-)

Re: Plzeňské srázky
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 13.07.2006 12:08

To PetrF:To néééé,já mám hlad už teď.

Re: Plzeňské srázky
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 13.07.2006 12:11

PetrF, Vendys : my jsme to ale trojka, z nás tam budou mít radost ;-)



Opel Kadett, 3dv. C16NZ, Jičín

Re: Plzeňské srázky
Autor: PetrF (IP zapsáno)
Datum: 13.07.2006 13:11

No to jsme spíš pětka já s Vendysem, vydáme za dva :-)

Re: Plzeňské srázky
Autor: PetrF (IP zapsáno)
Datum: 13.07.2006 13:11

2 Rom@n: Budete tam přespávat??

Re: Plzeňské srázky
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 13.07.2006 14:56

PetrF: já tam spím určitě, jedu i s mladou a berem malej stan. Přeci jen když už bude pečený masíčko, tak k tomu nebudu cucat limonádu, ale dám si pivečko. :-)


Standa : Pokud cesta půjde jak má, tak by jsme do Habru přijeli asi kolem 16hodiny. Přijede nás najedou celá banda (4auta) já + PetrF + Vendys + David :-)



Příspěvek upraven (14. 07. 2006 07:48)

Opel Kadett, 3dv. C16NZ, Jičín

Re: Plzeňské srázky
Autor: wombat (IP zapsáno)
Datum: 19.04.2007 11:47

Čau bando, co kdybysme v pondělí 23.4. zašli do Cinestaru na Taxi 4 buď od 18:45 nebo 21:00?

_______________________
Kolik lístků zamluvíme? Bude Emil zase takové střevo? Natočí se někdy i Pražské Taxi? Okrádá Daniel zákazníky? Půjde i Dutch? A Kyslík? Získáme taky jinýho sponzora? A co Jan Tleskač?

Re: Plzeňské srázky
Autor: vaurien (IP zapsáno)
Datum: 20.04.2007 10:28

Já jsem pro.

Re: Plzeňské srázky
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 20.04.2007 11:22

Oukej pane profesore smiling smiley

Re: Plzeňské srázky
Autor: Mirda (IP zapsáno)
Datum: 18.05.2007 19:54

Ahoj lidi chtěl bych vědět kdy a kde se koná nějaký srázek jsem z domažlicka a rád bych se zučastnil.

Re: Plzeňské srázky
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 01.06.2007 05:38

Mirda : napiš email Standovi a domluv se s ním. V Plzni se setkávají pravidelně každý měsíc.

Re: Plzeňské srázky
Autor: hanzoš (IP zapsáno)
Datum: 04.03.2008 12:17

ahoj lidi tak co kdy zase něco plánujete rád bych se přijel mrknout

Re: Plzeňské srázky
Autor: hanzoš (IP zapsáno)
Datum: 04.03.2008 16:29

dyštak mě dejte vědět na mail diky

Re: Plzeňské srázky
Autor: honzaaa (IP zapsáno)
Datum: 04.04.2008 08:47

zdravim,,, nějakej srázek bychom mohli dát..

Re: Plzeňské srázky
Autor: pilot345 (IP zapsáno)
Datum: 18.11.2008 18:52

Buďte zdrávi přátelé.Po zkušenostech z mnoha vozy, jsem zakotvil u pana Opla a jelikož jsem už trošíčku v letech tak potřebuju náklaďák takže vlastním Kadeta 1.6I Combi. A protože člověk je tvor společenský a rád se kouknu na pěkný káry chtěl bych se tímto lehce vtírnout.Jsem z Holýšova takže Plzenˇské, srazy by mě docela vyhovovali, takže pokud jěště fungujete, protože poslední příspěvek byl 29.8.2005 a bude zájem tak se mi,když tak ozvěte se srdečným pozdravem pilot.

Re: Plzeňské srázky
Autor: vaurien (IP zapsáno)
Datum: 19.11.2008 05:25

Všichni plzeňáci jedou 13.12.2008 do Hýskova. Je to trochu z ruky, ale určitě toho výletu nebudeš litovat. Mohl by ses k nám připojit už někde u Plzně, aby ses po cestě sám nebál. smoking smiley

Re: Plzeňské srázky
Autor: pilot345 (IP zapsáno)
Datum: 27.11.2008 16:12

Zdravím dík za odpověd musim ale přesně zjistit kde ten Hýskov vůbec je já totiž jsem původně ze Sumavy v Holýšově jsem teprve 3.rokem,a předtím jsem vlastnil samý Italy a Francouze,ale ted sem z Oplem spokojenej i když už je to taky dědek 90. už se prej moc nenosí,ale protože sem člověk šikovný až na tu prokletou autoelektryku,si spoustu věcí opravuji sám takže šetřím za servis.No nic jestli mi to klapne tak bych uvítal,kdybych se mohl připojit v určitou hodinu a na určitém místě předem dík a zatím zdar.

Re: Plzeňské srázky
Autor: vaurien (IP zapsáno)
Datum: 28.11.2008 05:32

Je to u Berouna směrem na Křivoklát.
Koukni do vedlejšího vlákna...

Re: Plzeňské srázky
Autor: pilot345 (IP zapsáno)
Datum: 29.11.2008 20:07

Zdar tak sem si to zjistil a je to O.K. na 98%.procent to asi klapne,jen ještě četl jsem že tam nějak domlouváte rezervaci ,tak jestli by to šlo tak bych měl zájem taky o dvě místa.Ještě jednou dík za pozvání a zatím zdar.Jo jěště jsem Jarda čau.

Jdi na stránku: Předchozí12345678
Aktuální stránka: 8 z 8


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********   ******    ********   **        
  **   **   **        **    **   **     **  **    **  
   ** **    **        **         **     **  **    **  
    ***     ******    **   ****  ********   **    **  
   ** **    **        **    **   **         ********* 
  **   **   **        **    **   **               **  
 **     **  ********   ******    **               **  
Powered by Phorum.