www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
7. Srazy :  Technická poradna   Informace, domlouvaní lokálních srazů 
Jdi na stránku: 12345678910Následující
Aktuální stránka: 1 z 10
SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 19.11.2005 15:29

Pánové, staré fórum je uzavřeno, takže odvčilejška pište sem:-))
Roman.

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 20.11.2005 21:02

Pánové, máme fotečky ze srázku v Odrách na stránkách, tak koukněte :-)
Marku, máš malý a bezvýznamný plus za vyřízení a Roger velké díky za zveřejnění :-):-)
Roman.

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 23.11.2005 11:10

Vážení, zveřejňuju datum pravděpodobně posledního srázku v letošním roce. Vzhledem k tomu, že jste se nikdo nevyjádřili k návrhu Martina(NOVONA), zůstává tento v platnosti. Takže, v neděli 18.12 se sejdeme v Kopřivnici na parkovišti u Kauflandu. Čas 14.00...
Dostavte se v hojném počtu, ať ten rok pořádně ukončíme:-)))
Mějte se...
Roman

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Marek NJ (IP zapsáno)
Datum: 28.11.2005 07:11

Zdravím všechny OPLÁKY MORAVÁKY a nejen je.
Tak nám krásně syplo sněhem,takže na další srazík se těším.Tolik oplů a tolik sněhu najednou může být zajímavé yawning smiley )))))) Takže osobně 18.12 přijedu.
Přeji pěkný den.Marek

Gallo:>Díky Ti za velké bezvýznamné plus.

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 30.11.2005 10:35

Vypadá to,že na srazík reagují zase ti skalní..Doufám,že se vyjádří více"OPLáKů",bo je třeba podle počtu rezervovat místo v nějaké hospodě.V Kopru je totiž problém najít místo v nějaké solidní hospůdce pro cca 20 lidiček najednou...Jinak už se celkem těším.Zatím čus a OPELůM ZDAR-NOVON

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 30.11.2005 10:51

Hele Ty skálo:-)) Nesýčkuj...Jinak s tou hospodou je to fakt, pokud nechceme kolektivně mrznout na parkingu. Lidičky hlaste se:-))
Roman

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Bull (IP zapsáno)
Datum: 30.11.2005 12:28

Čus,
pokud nenapadnou dva metry sněhu,přijedu určitě do Kopru i já.Tak pro mě prosím rezervujte dvě místa v restauraci.
Nardar "Opláci".
Bull

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: igas (IP zapsáno)
Datum: 01.12.2005 09:42

Zdravím. Pokud to vyjde a bude slušný počasí, že se bude až z Brna dát dojet, tak to taky zkusím a dojedu smiling smiley Takže se mnou tak napůl počítejte smiling smiley Zatím...

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 04.12.2005 01:09

Parada hlaste se...Dame nějake kuželky mezi kuželkama na parkingu,jen kuželky nejsou,tak to nahradime zelenýma PET lahvema naplněnýma vodou....Co vy na to???Hlavně GALLLO,bereme jej jako šefa SM sraziku.....Jsi rozeny,vůdce SM srazu....:-)

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 04.12.2005 08:42

Martine!!!!! Fajn. Rok končí a já jako nekonvenkčně zvolený předseda S.M. srázků rozhoduji takto. Funkční období trvá jeden rok a jelikož můj končí, na následujícím srázku, tj. 18.12.05 se volí nový "předseda" na rok 2006. Navrhuji na tuto funkci NOVONA. Samozřejmě volbu nechám na plénu klubáků a čestných hostů...Oplům zdar a mému Kadettu zvláště:-))

Berte toto jako pozvánku na schůzi, účast povinná, omlouvá se pouze smrt:-))

PS: Kuželky schvaluju:-))

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Vita (IP zapsáno)
Datum: 04.12.2005 16:38

Ahoj. Do Koprivnice se chystame dojet, takze si pripoctete dve zidle v hospudce. Navsteva muzea je dobry napad.
Ty kuzelky, to je takovy maskovaci nazev pro pripadny slalom? Kdo projede - slalomoval, kdo ne - kuzelkoval? yawning smiley)
Vita

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Dalibor M. (IP zapsáno)
Datum: 04.12.2005 21:18

Zdravim vsechny.
Uz jsem nekolikrat sliboval svou ucast a ani jednou to nevyslo, tak doufam, ze tentokrat se to podari... Prosim o rezervaci dvou mist. Diky predem.
Opelum zdar!!!
Dalibor M.
Kadett GSi C20NE
Havirov

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 06.12.2005 17:37

No nemám co dodat..Už si začínáme kupovat jako pití domůzelené PET láhve..:-) No,ještě k tomu předsedovi.Myslím si,že by jím měl být i nadále GALLO,protože je světaznalý a rozený organizator.......,no prostěje na to nejvhodnější kandidát....Tak to jenom na okraj,jinač se teda hlaste,cca 12.12. skočím na nett a podle počtu zajistím tu hospůdku..Předběžně budu počítat s 20-30 lidmi,ale klidně i více,aby si někdo nemyslel,že už nemůže přijet,protože by se nevlezl.To v žadném případě přijedte všichni OPLÁCI BEZ ROZDÍLŮ TYPŮ VOZU,ale to už se opakuju,tak že teda 18.12. ve 14 hodin na parkingu u marketu KAUFLAND v Kopřivnici.Zaím čau a OPELŮM ZDAR-NOVON

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Dajin (IP zapsáno)
Datum: 09.12.2005 16:46

Čau. Doufam že počasí nebude takové aby mi znemožnili příjezd do Kopřivnice . Tak se mnou počítejte ! Přijedu ! Tak mi tam rezervujte místo . Už se těším . Tak 18.12 . Zatím čau


Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 10.12.2005 18:09

Čau všichni,tak mám na neděli 18.12. zamluvené místa v restauraci.Byl jsem se dneska podívat na ten parking,kde by jsme si zablbli a zjistil jsem,jelikož ho neudržují a tálo,ted zase mrzne,je z toho tankodrom a hrozí to poškozením náprav..Tak že pokud nenasněží nový sníh,slalom se odkláda, jinak všechno souhlasí,termín,čas,atd.. DOUFÁM,ŽE TO NIKOHO NEODRADÍ A ŮČAST BUDE,ALESPON TAKOVÁ JAKO V ODRÁCH..Tak zatím čus a OPELŮM ZDAR-NOVON

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Celerak (IP zapsáno)
Datum: 11.12.2005 10:03

mít víc peněz tak dojedu, cestu znám jak svý boty.... tak si to tam užijte beze mne, bohužel to nepůjdeGallo napsal:

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Bull (IP zapsáno)
Datum: 13.12.2005 12:38

Čus Opláci,
je mi moc líto,že se musím omluvit ze srazu.Důvodem jsou rodinné problémy.
Přeji Vám maximálně perfektní zábavu.Pak taky bohatého Ježíška,štastný a veselý nový rok 2006 a Vašim plechovým miláčkům mnoho tisíc kilometrů bez sebemenšich poruch.
Samozřejmě,že na první sraz v roce 2006 určitě dorazím.
Opelům zdar,
Bull

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 13.12.2005 19:59

to Bull: Nic se neděje:-) Za sebe Ti přeju taky šťastný a veselý a do Nového roku vše nej Tobě, Tvým blízkým i plechovýmu miláčkovi:-) Měj se fajn a na dalším srázku čauky...
Roman

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Marek NJ (IP zapsáno)
Datum: 16.12.2005 10:27

Zdravím všechny opláky a samo,že i ostatní!!!
Tak se nám blíží neděle a pro ty co zapoměli tak další a myslím,že letos
poslední srazík na Severní Moravě.
Na všechny kteří přijedou se těším a těm co se to z jakýchkoliv důvodů nepovede bych chtěl popřát veselé Vánoce a šťastný Nový rok ve kterém
se určitě uvidíme.
Pěkný zbytek dne.Marek

PS: Pro ty kteří ještě nejsou rozhodnutí jestli přijedou - "Osobně auto na sraz NEUMÝVÁM" yawning smiley))))))

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 16.12.2005 11:27

JO JO,neděle se blíží a mě se koušou zadní brzdy,tak nevím jestli dorazím i s autem,ALE i kdyby se mi ti nepodařilo spravit,tak dorazím i bez auta,jelikož jsem z Kopřivnice a mám to ke Kaufu kousek,tak to není problém a mohl bych si dát v hospůdce konečně taky pivko:-)..Ještě jsem vás chtěl poprosit,aby jste mě někdo pak vzal do auta,at za vámi nemusím klusat:-) Dík a všem OPELůM(hlavně mé nemocné Astřičce)zdar,zdar,zdar-NOVON

Jdi na stránku: 12345678910Následující
Aktuální stránka: 1 z 10


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
       **  **     **  ********   *******   **     ** 
       **   **   **   **    **  **     **  **     ** 
       **    ** **        **    **     **  **     ** 
       **     ***        **      ********  **     ** 
 **    **    ** **      **             **  **     ** 
 **    **   **   **     **      **     **  **     ** 
  ******   **     **    **       *******    *******  
Powered by Phorum.